به سایت نمایندگی رسمی سمعک استارکی آمریکا درایران خوش آمدید


 • زیبایی

  سمعكي را تصور كنيد كه با آن به راحتي بشنويد اما قابل ديد نباشد.استارکی سمعک های نامرئی و ظریفی را به بازار عرضه کرده است که بعلت محل قرارگیری در عمق کانال گوش از دید همگان پنهان خواهد ماند.
  بیشتر...

 • قیمت

  قيمت سمعك ها بين چند صد هزار تومان تا چند ميليون تومان است. قيمت سمعك بر اساس تكنولوژي، امكانات، پيشرفته بودن و كيفيت آن متفاوت است. هرچه سمعك كوچكتر و داراي تكنولوژي پيشرفته تري باشد قيمت آن بالاتر است.
  بیشتر...

 • طراحی

  ما علم و هنر شنوايي را بهتر از هر کس دیگری می شناسيم. این تخصص همراه با رویکردهاي ما در ساخت سمعك هاي مناسب شما، منجر به كسب بالاترين ميزان رضایت بیمار و موفقیت در صنعت ساخت سمعك شده است.
  بیشتر...

 • نوآوری

  استاركي به عنوان رهبر جهان در نوآوری شنوایی، به میلیون ها نفر از بیماران کمک کرده تا با كمك سمعک هاي بي نظيرش صداها را طوري بشنوند كه هرگز با هيچ سمعك ديگري مانند آنرا تجربه نكرده اند.
  بیشتر...

 

 

 

آیا برای بهتر شنیدن آماده اید؟

شنوایی اولین حسی است که در انسان به وجود می آید و آخرین حسی است که از بین می رود.پس بیاید بهترین ها را برای کمک به مهمترین حس بدن خود انتخاب کنیم. سمعک های استارکی با طراحی های منحصر به فرد، بهترین تکنولوژی دنیا را با قیمتی مناسب برای شما به ارمغان آورده است.

 

 

خرید اینترنتی

کارشناسان محترم شما میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر

اقدام به پرداخت اینترنتی و پیش خرید سمعک نمایید.

http://localhost/starkey/templates/starkey/images/mcl5gau.png

نمای 360 درجه  RIC نمای 360 درجه  ITC نمای 360 درجه  CIC

Click to download in MP4 format (653.73kB)

Click to download in MP4 format (521.77kB)

Click to download in MP4 format (692.64kB)

سمعک سری 3

   

3 Series Starkey سمعک

نیاز درخواست شده ، کارایی اثبات شده

سمعک های سری 3 این امکان را به شنوایی شناسان میدهد که با اعتماد به نفس کامل برای بیمارانشان سمعک تجویز کنند. پیشرفته ترین و متنوع ترین مدلهای سری 3 با قابلیت اختصاصی کردن بی سابقه در تمام مراحل فیتینگ سمعک بهمراه سادگی و ایجاد اطمینان برای بیماران به حصول رضایت بیمار کمک می کند.

در قلب این سمعکها از سیستم عامل  BluWave 3.0استفاده شده است که سبب به حداکثر رساندن عملکرد این سمعک ها در محیط های پرتنش شنیداری می شود. در سمعک های  وایرلس (بی سیم) سری 3 شاخص های پیشرفته صنعتی از جمله فناوری منحصر به فرد IRIS، Binaural Spatial Mapping و برنامه ریزی بی سیم طراحی شده است که به واسطه این ویژگیها سمعک های صد در صد بی سیم را به بازار عرضه کرده است.

 

 

  ویژگی های سمعک سری 3:

BLUWAVE 3.0

سیستم عامل BluWave 3.0 در حالیکه شدت و فرکانس سیگنال گفتار ورودی را حفظ می نماید امکانات دیگر مخصوص حذف صدای مزاحم را به خوبی بکارمی گیرد. BluWave 3.0 باعث افزایش کارایی ویژگی های موجود در محصولات سمعک استارکی از جمله سیستم حذف طبیعی صدای سوت، عملکرد بهتر در محیط شلوغ، مصرف بهینه انرژی، عملکرد بهتر تلفن و سیستم تشخیص جهت و اطلاعات می شود.


VOICE IQ2

سریعترین و جدیدترین سیستم کاهش نویز، انقلابی در صنعت سمعک به ارمغان آورده است که سبب بهبود وضوح بیشتر گفتار حتی در محیط های نویزی می شود.

 • با همکاری سیستم InVision Directionality سبب کاهش تلاش شنیداری و خستگی شناختی می شود.
 • در تمامی کانالهای سمعک بصورت همزمان  طبق الگوی خاص خود، سبب کاهش نویز حتی  بین هر هجای گفتار می شود.
 • سبب کاهش نویز تا 20dB می شود.

Listen to Voice iQ


INVISION DIRECTIONALITY

ويژگي InVision Directionality نشان مي دهد كه سمعك می تواند طیف گسترده ای از صداهای محیطی را طبقه بندی كرده و نسبت به آنها واکنش نشان دهد در نتيجه صداي مطلوب را از طريق  Voice iQ2 تقويت  و مابقي را كاهش مي دهد.


BINAURAL SPATIAL MAPPING

هماهنگ سازی الگوریتم های پردازش سیگنال دیجیتال بین دو سمعک بیمار، کلیدی برای راحتی شنیداری است.دیگر پروتکل های بین دو گوشی سمعکهارا وادار می کنند تا همزمان با هم به ورودی غالب یک پاسخ را بدهند.تنها سیستم Binaural Spatial Mapping  در سمعک استارکی است که نسبت سیگنال به نویز را بصورت هوشمندانه ای با در نظر گرفتن صداها در دو طرف حتی اگر این صداها یکسان نباشند ، بهبود می بخشد.

این سیستم که تنها در سمعک های بی سیم موجود است کمک می کند به:

 • ایجاد بیشترین راحتی شنیداری وصدای واقعی 3 بعدی 
 • به حداقل رساندن نا هماهنگی های شنیداری
 • تقویت عملکرد Acoustic Scene Analyzer که شامل InVision Directionality، AudioScape و Voice iQ می باشد.SYNCHRONIZED USER ADJUSTMENTS

با تنظیم ولوم و برنامه برای یک سمعك  تنظیمات در هر دو سمعک اعمال می شود. همچنینBinaural Telephone Mode ویژگی دیگری که در سمعک های بی سیم وجود دارد ،سمعک سمت تلفن را بصورت اتوماتیک روی برنامه Auto Phone  یا  Telecoilقرار می دهد در حالی که سمعک طرف مقابل تحت تأثیر قرار می گیرد .


SPECTRAL IQ

Spectral iQ یک راه حل هوشمندانه برای بیمارانی است که دارای کم شنوایی با افت شیب دار نزولی هستند. در این روش نشانه های گفتاری بسامدبالا بصورت خودکار و در زمان وقوع شناسایی شده روی فرکانس های پایین تر کپی می شوند. Spectral iQ اين اجازه را به سمعك هاي استاركي مي دهد كه با حفظ روابط بین فرکانسی و در حالیکه قابلیت شنیداری نشانه های گفتاری بسامدهای بالا را فراهم می کند، توزيع فركانسی هارمونیک بدون واپیچشی (اعوجاج ) را نیز حفظ نماید. اینک برای بخشی از افرادی که تاکنون قادر به استفاده مفید از سمعک نبوده اند راه حلی مناسب در اختیار داریم.

Listen to Spectral iQSOUND ENHANCEMENTS

در سمعکهای سری  3 سیستم های پردازشی به روز شده سبب بهبود کیفیت صدا و کارایی لازم این سمعکها می شوند. از جمله  این عوامل میتوان به سیستم تشخیص vent ، بهبود سیستم تراکم، و به روز کردن فرمول فیتینگ e-STAT اشاره کرد که باعث بالا بردن یکپارچه کیفیت صدا می شود.


ISO COMPRESSION

این برنامه این اجازه را به شنوایی شناس می دهد که به طور مستقل صداهای ملایم، متوسط و بلند گفتاری را تنظیم نماید که این امر سبب می شود بیمار شنوایی مطلوبی را تجربه کند.


ERGONOMIC SWITCH

به واسطه این کلید، افراد با اختلالات  حرکتی، در تنظیم صدا و حافظه سمعک حداقل مشکل را خواهند داشت.


IQ BOOST

این ویژگی که تنها در سمعک های بی سیم موجود است و در محیط های نویزی شدید سبب کاهش نویز و بهبود کیفیت صدا می شود.

SELF LEARNING

اين سیستم به طور مرتب موقعیت ولوم کنترل و تغییرات آن توسط بیمار را ارزیابی و ضبط می کند و اگر که تغییرات انجام شده توسط بیمار به طور ثابت و با یک الگوی منظم باشد, سمعک به طور تدریجی یاد می گیرد که خود ولوم سمعک را تنظیم کند. در حقیقت Self-Learningیک الگوریتم برای تنظیم ولوم و قرار دادن آن در بهترین حالت عملکردی و ترجیحي بیمار است.

SWAP FIT

سیستم Swap Fit امکان انتقال اطلاعات محصولات قدیمی تر استارکی به محصولات جدید را مهیا کرده است که با این ویژگی شنوایی شناس زمان بیشتری برای تنظیم و مشاوره در اختیار دارد.

PUREWAVE FEEDBACK ELIMINATOR

پیشرفته ترین و سریعترین سیستم حذف طبیعی صدای سوت سمعک که با دقت بالایی سیگنال فیدبک را شناسایی و طبقه بندی کرده و در نهایت آنرا درمحیطهای شنیداری مختلف حذف می کند.

HYDRASHIELD2

 فناوری HydraShield2 نه تنها از طریق خاصیت سوپرآبگريزي باعث بهینه سازی حفاظت از رطوبت می شود بلکه خواص سطح چربی گریز را هم افزایش می دهد. همه این ویژگی ها باعث افزایش دوام و طول عمر سمعک های امروزی و همچنین جلب رضایت بیماران می شوند.

ACOUSTIC SCENE ANALYZER

بر اساس شواهد بالینی و اظهارات بیماران، بهترین سیستم جهت داری به منظور عملکردی مناسب در محیط های بسیار شلوغ ارائه شده است. 

گالری عکس

 

 

 ویژه متخصصین

دریافت فایل ویژه متخصصین