نوآوری در سمعک استارکی

 

 استاركي پيشرو در نوآوري

استاركي به عنوان رهبر جهان در نوآوری شنوایی، به میلیون ها نفر از بیماران کمک کرده تا با كمك سمعک هاي بي نظيرش صداها را طوري بشنوند كه هرگز با هيچ سمعك ديگري مانند آنرا تجربه نكرده اند. استاركي براي اولين بار سمعكي را به بازار عرضه كرد.

استاركي براي اولين بار سمعكي را به بازار عرضه كرد كه هيچگونه فيدبكي (صداي سوت) ندارد و شما به راحتي و بدون نگراني از ايجاد فيدبك سمعك خود مي توانيد عزيزانتان را در آغوش بگيريد، صحبت كنيد و غذا بخوريد.

استاركي اولين كارخانه سازنده سمعك هاي داخل گوشي در دنيا است. سمعك SoundLens اولين و تنها سمعك كاملا ديجيتالي و 100% نامرئي دنيا عملكرد بي نظيري را به كاربران ارائه مي دهد.

استاركي اولین كارخانه ایي است كه فناوری نانو را در ساخت سمعک به كار برده است، فناوری صفحه لمسي، ساخت سمعک هاي ضد آب و رفع بزرگترين چالش كاربران سمعك يعني شنوایی در حضور سر و صدا از مهمترين دستاوردهاي استاركي مي باشد.

استاركي هيچگاه در نوآوري و خلاقيت دچار وقفه نشده است. با ارائه جديدترين نسل سمعك ها يعني سمعك هاي Wireless (بی سیم) اين امكان را براي كاربران فراهم مي آورد تا صداي وسايل صوتي از جمله: تلويزيون، كامپيوتر، راديو و ... را با بالاترين كيفيت و راحت ترين روش بشنوند.

نوآوري در عمل:

کارشناسان فنی، دانشمندان، محققان و رهبران ما در مرکز تحقیقات برکلی، کالیفرنیا، همواره بدنبال خلق نوآوری در عمل مي باشند. هر روز و به طور مستمر به دنبال يافتن راه هایی برای درک بهتر علم شنوایی و تاثیر كم شنوايي بر زندگی مردم و كمك رساني بهتر و بیشتر به بهبود كيفيت زندگي افراد مي باشند.