به سایت نمایندگی رسمی سمعک استارکی آمریکا درایران خوش آمدید


 • زیبایی

  سمعكي را تصور كنيد كه با آن به راحتي بشنويد اما قابل ديد نباشد.استارکی سمعک های نامرئی و ظریفی را به بازار عرضه کرده است که بعلت محل قرارگیری در عمق کانال گوش از دید همگان پنهان خواهد ماند.
  بیشتر...

 • قیمت

  قيمت سمعك ها بين چند صد هزار تومان تا چند ميليون تومان است. قيمت سمعك بر اساس تكنولوژي، امكانات، پيشرفته بودن و كيفيت آن متفاوت است. هرچه سمعك كوچكتر و داراي تكنولوژي پيشرفته تري باشد قيمت آن بالاتر است.
  بیشتر...

 • طراحی

  ما علم و هنر شنوايي را بهتر از هر کس دیگری می شناسيم. این تخصص همراه با رویکردهاي ما در ساخت سمعك هاي مناسب شما، منجر به كسب بالاترين ميزان رضایت بیمار و موفقیت در صنعت ساخت سمعك شده است.
  بیشتر...

 • نوآوری

  استاركي به عنوان رهبر جهان در نوآوری شنوایی، به میلیون ها نفر از بیماران کمک کرده تا با كمك سمعک هاي بي نظيرش صداها را طوري بشنوند كه هرگز با هيچ سمعك ديگري مانند آنرا تجربه نكرده اند.
  بیشتر...

 

 

 

آیا برای بهتر شنیدن آماده اید؟

شنوایی اولین حسی است که در انسان به وجود می آید و آخرین حسی است که از بین می رود.پس بیاید بهترین ها را برای کمک به مهمترین حس بدن خود انتخاب کنیم. سمعک های استارکی با طراحی های منحصر به فرد، بهترین تکنولوژی دنیا را با قیمتی مناسب برای شما به ارمغان آورده است.

 

 

خرید اینترنتی

کارشناسان محترم شما میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر

اقدام به پرداخت اینترنتی و پیش خرید سمعک نمایید.

http://localhost/starkey/templates/starkey/images/mcl5gau.png

نمای 360 درجه  RIC نمای 360 درجه  ITC نمای 360 درجه  CIC

Click to download in MP4 format (653.73kB)

Click to download in MP4 format (521.77kB)

Click to download in MP4 format (692.64kB)

SurfLink Accessories

SurfLink Accessories

سیستم های بیسیم , موبایل و سمعک
در شرکت سمعک استارکی با روشی نوین اقدام به طراحی سیستم های جانبی وایرلس شامل SurfLink Mobile، SurfLink Media, SurfLink Remote و SurfLink Programmer جهت بهبود ارتباطات و کیفیت زندگی بیماران کم شنوا نموده ایم. با سیستم های جانبی وایرلس توانسته ایم خواسته های بیماران را در زندگی بر آورده کنیم بدون اینکه به سیم وصل باشند خصوصا گاهی دانش آموزانی که با این وسایل راهی مدرسه میشوند.

SurfLink Mobile
با این سیستم می توانید یک ارتباط تلفنی واقعی به صورت هندزفری را تجربه کنید. تمامی وسایل انتقال دهنده، وسایل کمک شنوایی (ALD)، مدیا استریمر و ریموت کنترل سمعک با هم در این وسیله جمع شده اند ازاینرو توانایی شگفت انگیزی در حل مشکلات ارتباطی بیماران با آسیب شنوایی را دارد.

ویژگی ها:

 •   فعال سازی ارتباط تلفنی به صورت هندزفری به واسطه بکارگیری سمعک وایرلس به جای میکروفون و رسیور.
 •   میکروفون: میکروفون سمعک صدا را جمع آوری می کند و به شخص مخاطب ارسال می نماید.
 •   رسیور: از طرف دیگرSurfLink Mobileجریان صدای مخاطب را مستقیما به دو سمعک فرد ارائه می نماید.                      
 •   دایرکشنال میکروفون مکالمه رودررو در محیط شلوغ را تقویت می کند.
 •   حالت اومنی دایرکشنالیتی (همه جهتی) برای جلسات و بحث های گروهی ایده آل است.
 •   یک وسیله کمک شنیداری مطمئن و قوی است.
 •   با هرگونه وسیله بلوتوث دار مثل تلویزیون و MP3 player قابلیت اتصال دارد.


SurfLink Media

برای حل مشکلات ارتباطی بیماران کم شنوا با وسایل صوتی تصویری ساخته شده و این وسیله براحتی به تلویزیون، رادیو و MP3 player وصل شده و بیمار می تواند صدای استریو و صاف را به طور مستقیم و از طریق سمعک های وایرلس خود بدون هیچ گونه وسیله اضافی بشنود.

ویژگی ها:

 • امکان ارتباط چند فرد دارای سمعک را با یک وسیله بطور همزمان فراهم می کند که برای مراکز آموزشی و مدارس مفید است.
 • بخاطر محدوده پوششی مناسب بیمار می تواند در حین راه رفتن به تلویزیون و غیره گوش دهد.
 • بیمار می تواند فاصله و شدت صدا را تنظیم کند.
 • نیازی به وسیله رابط اضافی ندارد.
 • به خاطر طراحی هوشمند آن، در صورت حرکت بیمار در خانه سمعک قادر است به صورت اتوماتیک با سایر وسایل مدیا در خانه جفت شود.
 • حذف تاخیر صوتی و بهبود همزمانی در نشانه های لب خوانی
 • قابلیت تجهیز به میکروفون را هم دارد، بنابراین علاوه بر صدای وسایل صوتی تصویری، بیمار می تواند صدای محیط یا سخنران و آموزگار را هم بشنود.


SurfLink Remote

یک راه حل مطلوب برای بیماران جهت تنظیم سمعک هایشان با ریموت کنترل می باشد. علاوه بر کنترل حافظه و تنظیم ولوم، بیمار می تواند تغییرات مورد نظر خود را در مکان ها و شرایط متفاوت اعمال کند.SurfLink Programmer

در این سیستم از تکنولوژی منحصر به فرد IRIS استفاده می شود که سبب انعطاف پذیری و حداکثر سرعت در برنامه ریزی وایرلس می شود و امکان تنظیم سمعک را بدون وجود کابل برای شنوایی شناس فراهم می نماید.

ویژگی ها:

 • اتصال آسان به کامپیوتر از طریق USB
 • به طور اتومات به سیستم های سازگار با SurfLink وصل می شود.
 • محدوده تا 6 متر را پوشش می دهد، ازاینرو به بیمار اجازه می دهد براحتی حین تنظیم در اتاق حرکت کند.
 • نیاز به سخت افزار اضافی برای بیمار ندارد.
 • 4 برابر سریعتر از HiPro و 2 برابر سریعتر از nEARcom و NOAHLinkمی باشد.
 • به کارگیری Adaptive Frequency Agility، که سبب می شود شنوایی شناس بتواند از چندین Programmer در کلینیک، بدون ایجاد تداخل با هم استفاده کند.

SurfLink Remote Microphone

میکروفن وایرلس جدید SurfLink طوری طراحی شده است که تمامی جریان های صوتی را مستقیما به سمعک Muse انتقال دهد.این میکروفن بسیار سبک و منحصر به فرد می تواند هم در گفتگوهای تکی و هم میزگردها مورد استفاده قرار گیرد.کاربران سمعک همچنین می توانند با سوییچ کردن بین حالت های مختلف تجربه شنیداری خودشان را در محیطهای چالش برانگیز بهبود بخشند.

 

 

SurfLink Mini Mobile

پاسخی به آنچه که بیماران از استارکی خواسته اند.جدیدترین محصول جانبی سمعک های وایرلس ، SurfLink Mini Mobile  می باشد که در حقیقت راه حل ساده ای برای تماسهای تلفنی از طریق تلفن همراه می باشد.این وسیله سبک و راحت به تمامی تلفن های همراهی که تکنولوژی بلوتوث دارند  این اجازه را می دهد تا اصوات  در تماسهای تلفنی مستقیما وارد سمعک های Muse  گردد . SurfLink Mini Mobile با SurfLink Remote Microphone  سازگار است.

 

 گالری عکس 

View the embedded image gallery online at:
http://starkey.ir/index.php/%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD/%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD/%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD/38-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD/%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD/%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD/252-surflink-accessories#sigProId2ad78c9e80

 

دستورالعمل Media

دریافت دستورالعمل Media (انگلیسی)

دستورالعمل Mobile

دریافت دستورالعمل Mobile (انگلیسی)

بروشور بیمار

دریافت فایل بروشور بیمار (انگلیسی)

بروشور شنوایی شناس

دریافت فایل بروشور شنوایی شناس (انگلیسی)

دستورالعمل 1

دریافت فایل دستورالعمل 1 (انگلیسی)

دستورالعمل 2

دریافت فایل دستورالعمل 2 (انگلیسی)