به سایت نمایندگی رسمی سمعک استارکی آمریکا درایران خوش آمدید


 • زیبایی

  سمعكي را تصور كنيد كه با آن به راحتي بشنويد اما قابل ديد نباشد.استارکی سمعک های نامرئی و ظریفی را به بازار عرضه کرده است که بعلت محل قرارگیری در عمق کانال گوش از دید همگان پنهان خواهد ماند.
  بیشتر...

 • قیمت

  قيمت سمعك ها بين چند صد هزار تومان تا چند ميليون تومان است. قيمت سمعك بر اساس تكنولوژي، امكانات، پيشرفته بودن و كيفيت آن متفاوت است. هرچه سمعك كوچكتر و داراي تكنولوژي پيشرفته تري باشد قيمت آن بالاتر است.
  بیشتر...

 • طراحی

  ما علم و هنر شنوايي را بهتر از هر کس دیگری می شناسيم. این تخصص همراه با رویکردهاي ما در ساخت سمعك هاي مناسب شما، منجر به كسب بالاترين ميزان رضایت بیمار و موفقیت در صنعت ساخت سمعك شده است.
  بیشتر...

 • نوآوری

  استاركي به عنوان رهبر جهان در نوآوری شنوایی، به میلیون ها نفر از بیماران کمک کرده تا با كمك سمعک هاي بي نظيرش صداها را طوري بشنوند كه هرگز با هيچ سمعك ديگري مانند آنرا تجربه نكرده اند.
  بیشتر...

 

 

 

آیا برای بهتر شنیدن آماده اید؟

شنوایی اولین حسی است که در انسان به وجود می آید و آخرین حسی است که از بین می رود.پس بیاید بهترین ها را برای کمک به مهمترین حس بدن خود انتخاب کنیم. سمعک های استارکی با طراحی های منحصر به فرد، بهترین تکنولوژی دنیا را با قیمتی مناسب برای شما به ارمغان آورده است.

 

 

خرید اینترنتی

کارشناسان محترم شما میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر

اقدام به پرداخت اینترنتی و پیش خرید سمعک نمایید.

http://localhost/starkey/templates/starkey/images/mcl5gau.png

نمای 360 درجه  RIC نمای 360 درجه  ITC نمای 360 درجه  CIC

Click to download in MP4 format (653.73kB)

Click to download in MP4 format (521.77kB)

Click to download in MP4 format (692.64kB)

Voice iQ

 

DRIVING OUTDOOR RESTAURANT
With Voice IQ    Without Voice IQ
With Voice IQ    Without Voice IQ
With Voice IQ    Without Voice IQ

 

بزرگترين چالش كاربران سمعك، درك گفتار در حضور نويز زمينه مي باشد. بنابراين توليد كنندگان سمعك، افزايش رضايتمندي بيماران در محيط هاي پر سر و صدا را به عنوان مهمترين هدف خود در نظر گرفته اند. كمپاني استاركي با معرفي تكنولوژي Voice iQ گامي بزرگ در راستاي نيل به اين هدف برداشته است. از آنجا كه سمعك هاي قديمي قادر به تفكيك كردن گفتار از نويز محيط نمي باشند، گفتار و نويز با هم افزايش و كاهش مي يابند. كمپاني استاركي با بكار گيري جديدترين تكنولوژي روز، سمعك هايي را به بازار عرضه كرده است.

 كمپاني استاركي با بكار گيري جديدترين تكنولوژي روز، سمعك هايي را به بازار عرضه كرده است كه نويز غير ضروري را حذف مي كنند و در نتيجه تنها اصوات گفتاري مطلوب را خواهید شنید. لذا راحتي شنيداري و وضوح گفتار در هر محيط برای شما فراهم خواهد کرد.

Voice iQ جديدترين تكنولوژي ديجيتالي كاهش نويزDigital Noise Reduction) DNR ) است و مختص  سمعك هاي استارکی است. Voice iQ ابتدا در مركز تحقيقاتي شنوايي استاركي آغاز شد و سپس به مدت سه سال تحت پژوهش هاي متعدد و ارزيابي هاي باليني قرار گرفت. اين مطالعات 2 نتيجه در پي داشت:

1. اطمينان از اين مسئله كه سركوب نويز از طريق Voice iQ نه تنها هيچگونه کاهشی در کیفیت و درك گفتار ندارد بلكه باعث افزايش وضوح گفتار می گردد.
2. Voice iQ براحتي باعث بهبود شنوايي در محيط هاي نويزي مي شود.

در اين روش پردازش سيگنال،‌ سيستم هر 6 ميلي ثانيه،‌ ورودي هاي صوتي را دسته بندي كرده و به منظور كاهش نويز بين سيلاب ها هر20 ميلي ثانيه تطبيق مي كند. كاربران سمعك هاي  استارکی  اظهار مي كنند كه در مقايسه با سمعك هاي قبلي، توانايي برقراري ارتباطشان به طور قابل توجهي افزايش و خستگي ناشي از تلاش براي شنيدن كاهش يافته است.

سيستمي كه به منظور كاهش نويز از ميان فواصل گفتاري طراحي شده است بايد همه سيگنال هاي با ارزش گفتاري را حفظ كند. از آنجا كه مدولاسيون گفتار در زمان هاي چند ميلي ثانيه اي رخ مي دهد، اين مسئله چالش برانگيز است. در صورتي كه خروجي سمعك در فواصل بين گفتار كاهش يابد، بايد بهره تجويزي مناسب براي سيگنال هاي گفتاري اعمال شود. بسياري از الگوريتم هاي كاهش نويز مدولاسيون گفتار را عيناً دنبال نمي كنند، در نتيجه سيگنال گفتاري دست نخورده باقی نمی ماند. تمركز اصلي Voice iQ بر روي اين مطلب است كه به رغم كاهش قابل توجه نویز، علائم مهم گفتاري حفظ شود.

 "انقلاب پيچيده اي كه در فن آوري سمعك رخ داده باعث حذف نويز نامطلوب حتي در ميان سيلاب هاي گفتاري مي باشد"
Voice iQ داراي يك الگوريتم دو قسمتی مي باشد؛ که با تشخيص صداي پويا و كنترل طيف نويز، ميزان بهره مناسب براي هر كانال را محاسبه مي كند. نتيجه حاصل كيفيت بي نظير صدا، راحتي شنيداري و بهبود درك گفتار در حضور نويز مي باشد.

مزايا:
 
• جداسازی گفتار از نویز: سيستم به طور اتوماتيك نويز غير ضروري را از گفتار جدا و سپس حذف مي كند.
• افزايش راحتي: تلاش براي درك گفتار در محيط هاي نويزي باعث ايجاد خستگي روحي و جسمي مي شود. Voice iQ به اين مشكل پايان داده و تنها اصوات مطلوب را حفظ مي كند.

iQ  Voice چگونه كار مي كند؟
همانطور كه مي دانيم سمعك ها به همان ميزان كه صداي گفتار را افزايش مي دهند، سر و صداي محيط را نيز افزايش مي دهند. سمعك هاي استارکی با سرعت باور نكردني فواصل زمانی بين واكه ها و هم خوان ها را جستجو كرده و نويز زمينه را جدا مي كند. عملكرد iQ مشابه قيچي مي باشد و لبه هاي اطراف كلمه مورد نظر را برش مي دهد. بنابراين شما با سمعك خود احساس راحتي و آرامش بيشتري خواهيد داشت چراكه ديگر نياز به تلاش براي بهتر شنيدن در محيط هاي پر سر و صدا نخواهيد داشت.

Voice iQ يك تكنولوژي هوشمند مي باشد. بدين معني كه دائماً محيط هاي صوتي را پایش كرده و ميزان كاهش نويز را بر اساس نياز بيمار تغيير مي دهد تا بهترين شنوايي را فراهم آورد. در محيط هاي پر سر و صدا برنامه Voice iQ بسيار قوي تر و كار آمد تر از ساير برنامه هاي حذف نویز عمل مي كند. در محيط هاي ساكت Voice iQ نويز محيط و نويز ميكروفون را كاهش داده و گفتار آهسته را حفظ مي كند.

در سمعك هاي Slow acting حذف نويز از گفتار چند ثانيه به طول مي انجامد. در حالي كه iQ Voice  اين عمل را بسيار سريع و ظرف مدت ms 20 انجام مي دهد. سرعت اين سيستم در حدي است كه نويز بين صداهاي گفتاري را حذف كرده و راحتي شنيداري بي همتايي را به ارمغان مي آورد.

بهبود تجربه شنوايي بيمار در محيط هاي نويزي
الگوريتم هاي قديمي DNR هنگام پردازش گفتار و نويز به صورت دوتايي عمل مي كنند. بدين معني كه اگر سيگنال غالب در كانال سمعك، نويز باشد بهره در آن كانال به ميزان خاصي كاهش مي بايد و اگر سيگنال غالب گفتار باشد بهره تجويزي تغيير نمي كند.

اگر پاسخدهي الگوريتم DNR آهسته باشد (Slow Acting) در نتيجه DNR تنها در سطوح بالايي از نويز فعال مي شود. الگوريتم هاي جديد DNR به منظور حذف نويز نامطلوب، ميزان خروجي را كاهش مي دهند. چنين بر مي آيد كه يك الگوريتم ضعيف نشانه هاي كليدي گفتار و قابليت شنيدن گفتار را تحت تاثير منفي خود قرار مي دهد.

Voice iQ با بهره گيري از تكنولوژي Voice Finding به صورت آني گفتار مطلوب و نويز غير ضروري را دسته بندي مي كند. شناسايي سريع و دقيق گفتار باعث مي شود تا Voice iQ به سرعت بخش هايي از نويز گفتار و جمله را كم كند. به منظور تائيد موفقيت Voice iQ، 44 بزرگسال كم شنوا در يك كار آزمايي جامع كلينیکي شركت كردند. نتايج حاكي از آن بود كه سمعك هاي دارای  iQ Voice به طور قابل توجهي توانايي بيمار را در تحمل محيط هاي نويزي افزايش مي دهد.

سمعك هاي دارای  Voice iQ مي توانند انتظارات بيمار را با بهبود راحتي شنيداري در محيط هاي نويزي و از دست نرفتن نشانه هاي مهم گفتاري برآورده كند.


Voice iQ2 نسل جدید سیستم کاهش نویز در سمعک های استارکی می باشد که از توانمندی بیشتری در کاهش نویز بین سیلاب های گفتاری برخوردار می باشد و می تواند تا 20dB نویز را بین سیلاب کلمات کاهش دهد.

 

نمایی از Voice iQ2 در نرم افزار Inspire