به سایت نمایندگی رسمی سمعک استارکی آمریکا درایران خوش آمدید


 • زیبایی

  سمعكي را تصور كنيد كه با آن به راحتي بشنويد اما قابل ديد نباشد.استارکی سمعک های نامرئی و ظریفی را به بازار عرضه کرده است که بعلت محل قرارگیری در عمق کانال گوش از دید همگان پنهان خواهد ماند.
  بیشتر...

 • قیمت

  قيمت سمعك ها بين چند صد هزار تومان تا چند ميليون تومان است. قيمت سمعك بر اساس تكنولوژي، امكانات، پيشرفته بودن و كيفيت آن متفاوت است. هرچه سمعك كوچكتر و داراي تكنولوژي پيشرفته تري باشد قيمت آن بالاتر است.
  بیشتر...

 • طراحی

  ما علم و هنر شنوايي را بهتر از هر کس دیگری می شناسيم. این تخصص همراه با رویکردهاي ما در ساخت سمعك هاي مناسب شما، منجر به كسب بالاترين ميزان رضایت بیمار و موفقیت در صنعت ساخت سمعك شده است.
  بیشتر...

 • نوآوری

  استاركي به عنوان رهبر جهان در نوآوری شنوایی، به میلیون ها نفر از بیماران کمک کرده تا با كمك سمعک هاي بي نظيرش صداها را طوري بشنوند كه هرگز با هيچ سمعك ديگري مانند آنرا تجربه نكرده اند.
  بیشتر...

 

 

 

آیا برای بهتر شنیدن آماده اید؟

شنوایی اولین حسی است که در انسان به وجود می آید و آخرین حسی است که از بین می رود.پس بیاید بهترین ها را برای کمک به مهمترین حس بدن خود انتخاب کنیم. سمعک های استارکی با طراحی های منحصر به فرد، بهترین تکنولوژی دنیا را با قیمتی مناسب برای شما به ارمغان آورده است.

 

 

خرید اینترنتی

کارشناسان محترم شما میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر

اقدام به پرداخت اینترنتی و پیش خرید سمعک نمایید.

http://localhost/starkey/templates/starkey/images/mcl5gau.png

نمای 360 درجه  RIC نمای 360 درجه  ITC نمای 360 درجه  CIC

Click to download in MP4 format (653.73kB)

Click to download in MP4 format (521.77kB)

Click to download in MP4 format (692.64kB)

باتری قابل شارژ سمعک

 باتری های قابل شارژسمعک ، انرژی قابل شارژ بی خطر و سازگار با محیط زیست را برای استفاده کاربران از سمعک در تمام طول روز فراهم می کنند. در بررسی های  اخیری که بر روی 500 کاربر سمعک انجام شد ،70 درصد خواستار استفاده از سمعک های قابل شارژبودند درحالیکه فقط 11 درصد آنها از این باتری ها استفاده می کردند.

مدت های مدیدی است که سمعک های قابل شارژ در بازار وجود دارند، اما عمر باتری این سمعک ها همیشه تا چند ساعت محدود بوده است و برای محیط زیست مضر بودند . نسل جدید فناوری باتری های قابل شارژ ،زندگی را برای کاربران سمعک آسانتر کرده است و بالاخره کاربران سمعک می توانند به راحتی همانند موبایل ،سمعک خودر ا شارژ کنند.

همکاری دو شرکت آمریکایی سمعک استارکی و ZPower  بالاترین کیفیت  تکنولوژی سمعک و شارژر باتری را ارائه می دهد. سمعک رسیور داخل کانال Muse  که بعنوان سمعک ساخته شده برای موسیقی معروف است در حال حاضر با استفاده از تکنولوژی باتری شارژی ZPower  به کاربرانش این اطمینان را می دهد که که در تمام روزاز قدرت سمعک شان کاسته نخواهد شد .

مزایای باتری قابل شارژ :

نیازی به حمل باتری اضافی نیست.

به راحتی و اسانی قابل استفاده است .

دیگر بیمار نیازی به خرید مکرر باتری ندارد.

مزایای محیطی باتری قابل شارژ:

تکنولوژی شیمیایی آنها بر اساس آب ساخته شده است.

غیر قابل اشتعال و غیر سمی هستند.

این باتری ها امن و عاری از جیوه هستند .

قابل بازیافت هستند.