به سایت نمایندگی رسمی سمعک استارکی آمریکا درایران خوش آمدید


 • زیبایی

  سمعكي را تصور كنيد كه با آن به راحتي بشنويد اما قابل ديد نباشد.استارکی سمعک های نامرئی و ظریفی را به بازار عرضه کرده است که بعلت محل قرارگیری در عمق کانال گوش از دید همگان پنهان خواهد ماند.
  بیشتر...

 • قیمت

  قيمت سمعك ها بين چند صد هزار تومان تا چند ميليون تومان است. قيمت سمعك بر اساس تكنولوژي، امكانات، پيشرفته بودن و كيفيت آن متفاوت است. هرچه سمعك كوچكتر و داراي تكنولوژي پيشرفته تري باشد قيمت آن بالاتر است.
  بیشتر...

 • طراحی

  ما علم و هنر شنوايي را بهتر از هر کس دیگری می شناسيم. این تخصص همراه با رویکردهاي ما در ساخت سمعك هاي مناسب شما، منجر به كسب بالاترين ميزان رضایت بیمار و موفقیت در صنعت ساخت سمعك شده است.
  بیشتر...

 • نوآوری

  استاركي به عنوان رهبر جهان در نوآوری شنوایی، به میلیون ها نفر از بیماران کمک کرده تا با كمك سمعک هاي بي نظيرش صداها را طوري بشنوند كه هرگز با هيچ سمعك ديگري مانند آنرا تجربه نكرده اند.
  بیشتر...

 

 

 

آیا برای بهتر شنیدن آماده اید؟

شنوایی اولین حسی است که در انسان به وجود می آید و آخرین حسی است که از بین می رود.پس بیاید بهترین ها را برای کمک به مهمترین حس بدن خود انتخاب کنیم. سمعک های استارکی با طراحی های منحصر به فرد، بهترین تکنولوژی دنیا را با قیمتی مناسب برای شما به ارمغان آورده است.

 

 

خرید اینترنتی

کارشناسان محترم شما میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر

اقدام به پرداخت اینترنتی و پیش خرید سمعک نمایید.

http://localhost/starkey/templates/starkey/images/mcl5gau.png

نمای 360 درجه  RIC نمای 360 درجه  ITC نمای 360 درجه  CIC

Click to download in MP4 format (653.73kB)

Click to download in MP4 format (521.77kB)

Click to download in MP4 format (692.64kB)

چه كسي كانديداي استفاده از سمعك است؟

چه كسي كانديداي استفاده از سمعك است؟

در توصيه براي زدن سمعك چندين متغير را بايد در نظر داشت از جمله، كم شنوايي، كم تواني ارتباطي (محدوديت فعاليت و محدوديت مشاركت) و انگيزش. در بيشتر افراد دچار كم شنوايي حسي عصبي كه كم شنوايي آنها با درمان پزشكي قابل برطرف شدن نيست سمعك گزينه ي مناسبي است. اگر چه در كم شنوايي هاي انتقالي و آميخته نيز ممكن است مداخه با سمعك مناسب باشد.


درجه كم شنوايي
هدف اوليه ي سيگنال تقويت شده بهبود ادراك گفتار است. اديوگرام صوت خالص گام آغازين تعيين كانديداتوري سمعك است. عموماً اگر آستانه هاي صوت خالص بين 250 تا 4000 هرتز بهتر از 25 dBHL باشد شنوايي فرد در محدوده ي هنجار است و فرد نامزد استفاده از سمعك نيست وقتي كم شنوايي بر توانايي فرد در شنيدنگفتار اثر مي گذارد بايد تجويز سمعك را در نظر گرفت. براي پيش بيني مقدار اطلاعات گفتاري كه در يك اديوگرام فرض شنيدپذير (Audible) هستند از شاخص توليد (Articulation index) استفاده مي شود. روش سريع برآورد شاخص توليد روش شمارش نقطه ناميده مي شود.


درجه كم تواني ارتباطي
هر فرد دچار كم شنوايي نامزد بالقوه ي تجويز سمعك است، اما كم شنوايي به تنهايي تعيين كننده نيست. روند فيتينگ سمعك بايدبا ارزيابي ارتباطي كاربر بسيار سودمند هستند. شنوايي شناس بايد نيازهاي ارتباطي كاربر را تعيين كند و به او در وزن دهي مزايا و معايب سمعك كمك كند.


انگيزش استفاده از سمعك
انگيزش جزء كليدي فيتينگ موفقيت آميز سمعك است. كاربران بايد از كم شنوايي خود، آگاه باشند و كم تواني و محدوديت مشاركت ناشي از كم شنوايي را پيش از استفاده از سمعك پذيرفته باشند. پ‍ژوهش ها نشان داده اند تنها يكي از 4 فرد دچار كم شنوايي از سمعك استفاده مي كنند. دلايل اين موضوع را مي توان اين گونه برشمرد: انكار (كم شنوايي من خيلي بد نيست، بدون سمعك هم خوب مي شنوم) ، زيبايي (سمعك من را پير نشان مي دهد) ، هزينه، شخصيت و نگرش ديگران.
هر شنوايي شناس بايد به كاربر توصيه هايي در رابطه با كيفيت زندگي ارائه كند اگر چه تصميم نهايي با كاربران است.

 

گروه علمی و آموزشی صبا

Refrence
Show R, Nerbonne M. , Introduction to Audiologic Rehabilition (2013). Pages: 44-46