به سایت نمایندگی رسمی سمعک استارکی آمریکا درایران خوش آمدید


 • زیبایی

  سمعكي را تصور كنيد كه با آن به راحتي بشنويد اما قابل ديد نباشد.استارکی سمعک های نامرئی و ظریفی را به بازار عرضه کرده است که بعلت محل قرارگیری در عمق کانال گوش از دید همگان پنهان خواهد ماند.
  بیشتر...

 • قیمت

  قيمت سمعك ها بين چند صد هزار تومان تا چند ميليون تومان است. قيمت سمعك بر اساس تكنولوژي، امكانات، پيشرفته بودن و كيفيت آن متفاوت است. هرچه سمعك كوچكتر و داراي تكنولوژي پيشرفته تري باشد قيمت آن بالاتر است.
  بیشتر...

 • طراحی

  ما علم و هنر شنوايي را بهتر از هر کس دیگری می شناسيم. این تخصص همراه با رویکردهاي ما در ساخت سمعك هاي مناسب شما، منجر به كسب بالاترين ميزان رضایت بیمار و موفقیت در صنعت ساخت سمعك شده است.
  بیشتر...

 • نوآوری

  استاركي به عنوان رهبر جهان در نوآوری شنوایی، به میلیون ها نفر از بیماران کمک کرده تا با كمك سمعک هاي بي نظيرش صداها را طوري بشنوند كه هرگز با هيچ سمعك ديگري مانند آنرا تجربه نكرده اند.
  بیشتر...

 

 

 

آیا برای بهتر شنیدن آماده اید؟

شنوایی اولین حسی است که در انسان به وجود می آید و آخرین حسی است که از بین می رود.پس بیاید بهترین ها را برای کمک به مهمترین حس بدن خود انتخاب کنیم. سمعک های استارکی با طراحی های منحصر به فرد، بهترین تکنولوژی دنیا را با قیمتی مناسب برای شما به ارمغان آورده است.

 

 

خرید اینترنتی

کارشناسان محترم شما میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر

اقدام به پرداخت اینترنتی و پیش خرید سمعک نمایید.

http://localhost/starkey/templates/starkey/images/mcl5gau.png

نمای 360 درجه  RIC نمای 360 درجه  ITC نمای 360 درجه  CIC

Click to download in MP4 format (653.73kB)

Click to download in MP4 format (521.77kB)

Click to download in MP4 format (692.64kB)

مؤسسه خيريه استارکی

گسترش استاركي:

در سال 1984 بنيانگذار استاركي آقاي  Bill Austinمؤسسه خيريه استاركي را بر اساس اين فرضيه: "به تنهايي نمی توانیم، اما با هم می توانیم دنیا را تغییر دهيم" بنا نهاد. براساس این فرض ساده بنیاد تامین مالی و توسعه جهاني استاركي با درنظر گرفتن برنامه اي تحت عنوان " So the World May Hear" نزدیک به 500،000 سمعک در بين افراد نیازمند در سرتاسر جهان توزیع كرده است.

امروزه موسسه بنیاد شنوایی استاركي با تلاش هزاران داوطلب و خير در سرتاسر جهان به كارش ادامه مي دهد. آنها با حمایت خود و از طریق انجام بیش از 100 ماموریت جهانی شنوایی، سالانه نزدیک به 400،000 سمعک در اختيار افراد كم شنوا و نيازمند کشورهایی مانند مکزیک، مالاوی، موزامبیک، ویتنام و... قرار مي دهند.

افزایش آگاهی و ارتقاء سلامت شنوایی:

علاوه بر كمك به مردم نيازمند در سراسر جهان، بنياد شنوايي استاركي در حال افزايش آگاهي اجتماعي مردم نسبت به بهداشت شنوايي، پيشگيري از آسيب شنوايي و اهميت ارزيابي شنوايي مي باشد.