باتری قابل شارژ سمعک

 

باتری های قابل شارژسمعک ، انرژی قابل شارژ بی خطر و سازگار با محیط زیست را برای استفاده کاربران از سمعک در تمام طول روز فراهم می کنند.

 باتری های قابل شارژسمعک ، انرژی قابل شارژ بی خطر و سازگار با محیط زیست را برای استفاده کاربران از سمعک در تمام طول روز فراهم می کنند. در بررسی های  اخیری که بر روی 500 کاربر سمعک انجام شد ،70 درصد خواستار استفاده از سمعک های قابل شارژبودند درحالیکه فقط 11 درصد آنها از این باتری ها استفاده می کردند.

مدت های مدیدی است که سمعک های قابل شارژ در بازار وجود دارند، اما عمر باتری این سمعک ها همیشه تا چند ساعت محدود بوده است و برای محیط زیست مضر بودند . نسل جدید فناوری باتری های قابل شارژ ،زندگی را برای کاربران سمعک آسانتر کرده است و بالاخره کاربران سمعک می توانند به راحتی همانند موبایل ،سمعک خودر ا شارژ کنند.

همکاری دو شرکت آمریکایی سمعک استارکی و ZPower  بالاترین کیفیت  تکنولوژی سمعک و شارژر باتری را ارائه می دهد. سمعک رسیور داخل کانال Muse  که بعنوان سمعک ساخته شده برای موسیقی معروف است در حال حاضر با استفاده از تکنولوژی باتری شارژی ZPower  به کاربرانش این اطمینان را می دهد که که در تمام روزاز قدرت سمعک شان کاسته نخواهد شد .

مزایای باتری قابل شارژ :

نیازی به حمل باتری اضافی نیست.

به راحتی و اسانی قابل استفاده است .

دیگر بیمار نیازی به خرید مکرر باتری ندارد.

مزایای محیطی باتری قابل شارژ:

تکنولوژی شیمیایی آنها بر اساس آب ساخته شده است.

غیر قابل اشتعال و غیر سمی هستند.

این باتری ها امن و عاری از جیوه هستند .

قابل بازیافت هستند.