به سایت نمایندگی رسمی سمعک استارکی آمریکا درایران خوش آمدید


 • زیبایی

  سمعكي را تصور كنيد كه با آن به راحتي بشنويد اما قابل ديد نباشد.استارکی سمعک های نامرئی و ظریفی را به بازار عرضه کرده است که بعلت محل قرارگیری در عمق کانال گوش از دید همگان پنهان خواهد ماند.
  بیشتر...

 • قیمت

  قيمت سمعك ها بين چند صد هزار تومان تا چند ميليون تومان است. قيمت سمعك بر اساس تكنولوژي، امكانات، پيشرفته بودن و كيفيت آن متفاوت است. هرچه سمعك كوچكتر و داراي تكنولوژي پيشرفته تري باشد قيمت آن بالاتر است.
  بیشتر...

 • طراحی

  ما علم و هنر شنوايي را بهتر از هر کس دیگری می شناسيم. این تخصص همراه با رویکردهاي ما در ساخت سمعك هاي مناسب شما، منجر به كسب بالاترين ميزان رضایت بیمار و موفقیت در صنعت ساخت سمعك شده است.
  بیشتر...

 • نوآوری

  استاركي به عنوان رهبر جهان در نوآوری شنوایی، به میلیون ها نفر از بیماران کمک کرده تا با كمك سمعک هاي بي نظيرش صداها را طوري بشنوند كه هرگز با هيچ سمعك ديگري مانند آنرا تجربه نكرده اند.
  بیشتر...

 

 

 

آیا برای بهتر شنیدن آماده اید؟

شنوایی اولین حسی است که در انسان به وجود می آید و آخرین حسی است که از بین می رود.پس بیاید بهترین ها را برای کمک به مهمترین حس بدن خود انتخاب کنیم. سمعک های استارکی با طراحی های منحصر به فرد، بهترین تکنولوژی دنیا را با قیمتی مناسب برای شما به ارمغان آورده است.

 

 

خرید اینترنتی

کارشناسان محترم شما میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر

اقدام به پرداخت اینترنتی و پیش خرید سمعک نمایید.

http://localhost/starkey/templates/starkey/images/mcl5gau.png

نمای 360 درجه  RIC نمای 360 درجه  ITC نمای 360 درجه  CIC

Click to download in MP4 format (653.73kB)

Click to download in MP4 format (521.77kB)

Click to download in MP4 format (692.64kB)

تب بالا یکی از عوامل افت شنوایی است

 

شنوایی ما یک سیستم پیچیده از قسمتهای ظریف و مرتبط با هم است.در حالی که استقامت این عضو بسیار بالااست اما عوامل شناخته شده ای می تواند به سلولهای مویی شکل و سلولهای عصبی گوش درونی آسیب رسانده و موجب افت شنوایی شوند. این عوامل شامل صداهای بلند،پیری طبیعی ،برخی از داروها و در بعضی از موارد بیماریهایی که با تب بالا همراه هستند مانند مننژیت، آنسفالیت، اوریون، و زردی یرقان می باشد.


 برای جزییات بیشتر در مورد عواملی که باعث افت شنوایی حسی عصبی می شوند، اینجا را کلیک کنید.

برای اطلاع از انواع کم شنوایی و راه های درمان آن اینجا را کلیک کنید.

چنانچه افت شنوایی دارید و یا در مورد آن نگران هستید، شنوایی شناسان آماده اند تا در این زمینه پاسخگوی همه سوالات شما باشند .برای اطلاع از متخصصین شنوایی نزدیک محل سکونتتان با کارشناسان شرکت صبا تماس بگیرید.

 

گروه علمی و آموزشی شرکت صبا