به سایت نمایندگی رسمی سمعک استارکی آمریکا درایران خوش آمدید


 • زیبایی

  سمعكي را تصور كنيد كه با آن به راحتي بشنويد اما قابل ديد نباشد.استارکی سمعک های نامرئی و ظریفی را به بازار عرضه کرده است که بعلت محل قرارگیری در عمق کانال گوش از دید همگان پنهان خواهد ماند.
  بیشتر...

 • قیمت

  قيمت سمعك ها بين چند صد هزار تومان تا چند ميليون تومان است. قيمت سمعك بر اساس تكنولوژي، امكانات، پيشرفته بودن و كيفيت آن متفاوت است. هرچه سمعك كوچكتر و داراي تكنولوژي پيشرفته تري باشد قيمت آن بالاتر است.
  بیشتر...

 • طراحی

  ما علم و هنر شنوايي را بهتر از هر کس دیگری می شناسيم. این تخصص همراه با رویکردهاي ما در ساخت سمعك هاي مناسب شما، منجر به كسب بالاترين ميزان رضایت بیمار و موفقیت در صنعت ساخت سمعك شده است.
  بیشتر...

 • نوآوری

  استاركي به عنوان رهبر جهان در نوآوری شنوایی، به میلیون ها نفر از بیماران کمک کرده تا با كمك سمعک هاي بي نظيرش صداها را طوري بشنوند كه هرگز با هيچ سمعك ديگري مانند آنرا تجربه نكرده اند.
  بیشتر...

 

 

 

آیا برای بهتر شنیدن آماده اید؟

شنوایی اولین حسی است که در انسان به وجود می آید و آخرین حسی است که از بین می رود.پس بیاید بهترین ها را برای کمک به مهمترین حس بدن خود انتخاب کنیم. سمعک های استارکی با طراحی های منحصر به فرد، بهترین تکنولوژی دنیا را با قیمتی مناسب برای شما به ارمغان آورده است.

 

 

خرید اینترنتی

کارشناسان محترم شما میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر

اقدام به پرداخت اینترنتی و پیش خرید سمعک نمایید.

http://localhost/starkey/templates/starkey/images/mcl5gau.png

نمای 360 درجه  RIC نمای 360 درجه  ITC نمای 360 درجه  CIC

Click to download in MP4 format (653.73kB)

Click to download in MP4 format (521.77kB)

Click to download in MP4 format (692.64kB)

نقش سمعك در بهبود ادراك گفتار كودكان كاشت شده

 

نقش سمعك در بهبود ادراك گفتار كودكان كاشت شده


دستگاه شنوايي هنجار براي بازشناسي، مكان يابي و درك گفتار در محيط هاي گوش دادن روزانه به مقدار زيادي به درونداد هر دو گوش وابسته است. در كودكان دچار كم شنوايي حسي عصبي عميق نامزد كاشت حلزوني درجاتي از تحريك دو گوشي مسيرهاي شنوايي با كاشت حلزوني دوطرفه يا كاشت همراه با سمعك در گوش كاشت نشده ممكن است قابل دسترسي باشد. به تركيب شنوايي الكتريكي از راه كاشت حلزوني همراه با شنوايي صوتي از راه سمعك در گوش كاشت نشده شنواييBimodal (دوشيوه اي)گفته مي شود.

فيتينگ دو شيوه اي چالش هاي گوش دادن با يك كاشت (ازجمله مكان يابي، گوش دادن در نويز) را كاهش مي دهد. سودمندي دوشيوه اي براي كودكان در مطالعات متفاوت باعث بهبود ادراك گفتار در محيط آرام و پرسروصدا، مكان يابي، بازشناسي موسيقي و گوش دادن راحت مي شود.

مدارك اخير نشان داده اند دوره ي استفاده از دستگاه دوشيوه اي علاوه بر بهبود مهارتهاي گوش دادن مي تواند موجب بهبود زبان و پديدار شدن مهارتهاي سودآموزي در كودكان كاشت حلزوني شود. اگر چه سازوكارهاي زير بنايي سودمندي دوشيوه اي كاملاً فهميده نشده بيشتر پ‍ژوهش ها نشان مي دهند كه سرنخ هاي صوتي بسامد پايين به دست آمده از سمعك عمدتاً مسئول بهبود ادراك گفتار هستند.

به علاوه، چندين مطالعه نشان داده اند كه در مقايسه با تحريك الكتريكي دستگاه هاي رايج كاشت حلزوني، سرنخ هاي صوتي بسامد پايين هستند كه موجب انتقال كيفيت بالاتر بسامد پايه (FO) مي شوند. به علاوه، بهبود ادراك واج ها شامل واكداري و شيوه ي توليد همخوانها و انتقال واج هاي بسامد پايين همچون خيشومي ها، واكه هاي مركب و سايش ها در كاربران دستگاه دوشيوه اي هستند شده است.

شنيدپذيري باثبات در موقعيت هاي گوش دادن گوناگون پيش نياز ضروري رشد زبان گفتاري در كودكان دچار كم شنوايي مادرزادي فوق العاده مهم است. كودكان داراي كاشت حلزوني يكطرفه در مكان يابي صدا و درك گفتار در نويز زمينه آسيب پذيري زيادي داند، بنابراين بسياري از شنوايي شناسان در پروتكلهاي فيتينگ باليني كاشت دوطرفه يا كاشت دو شيوه اي را در نظر مي گيرند.

احتمالاً با گسترش روزافزون كاشت حلزون در افراد با درجات بالاتر باقيمانده شنوايي، فيتينگ دوشيوه اي نيز افزايش يافته است. امروزه، كودكان نامزد كاشت حلزوني يك گوشي كه در گوش مقابل افت كمتري دارند. به منظور بهره بردن از تحريك دوگوشي شنوايي دوشيوه اي در نظر گرفته مي شود. از آنجا كه كاربران دستگاه دوشيوه اي، باقيمانده ي شنوايي بيشتري در گوش كاشت نشده دارند هماهنگي بين فيتينگ كاشت حلزوني و سمعك اساسي است.

گروه علمی و آموزشی صبا