به سایت نمایندگی رسمی سمعک استارکی آمریکا درایران خوش آمدید


 • زیبایی

  سمعكي را تصور كنيد كه با آن به راحتي بشنويد اما قابل ديد نباشد.استارکی سمعک های نامرئی و ظریفی را به بازار عرضه کرده است که بعلت محل قرارگیری در عمق کانال گوش از دید همگان پنهان خواهد ماند.
  بیشتر...

 • قیمت

  قيمت سمعك ها بين چند صد هزار تومان تا چند ميليون تومان است. قيمت سمعك بر اساس تكنولوژي، امكانات، پيشرفته بودن و كيفيت آن متفاوت است. هرچه سمعك كوچكتر و داراي تكنولوژي پيشرفته تري باشد قيمت آن بالاتر است.
  بیشتر...

 • طراحی

  ما علم و هنر شنوايي را بهتر از هر کس دیگری می شناسيم. این تخصص همراه با رویکردهاي ما در ساخت سمعك هاي مناسب شما، منجر به كسب بالاترين ميزان رضایت بیمار و موفقیت در صنعت ساخت سمعك شده است.
  بیشتر...

 • نوآوری

  استاركي به عنوان رهبر جهان در نوآوری شنوایی، به میلیون ها نفر از بیماران کمک کرده تا با كمك سمعک هاي بي نظيرش صداها را طوري بشنوند كه هرگز با هيچ سمعك ديگري مانند آنرا تجربه نكرده اند.
  بیشتر...

 

 

 

آیا برای بهتر شنیدن آماده اید؟

شنوایی اولین حسی است که در انسان به وجود می آید و آخرین حسی است که از بین می رود.پس بیاید بهترین ها را برای کمک به مهمترین حس بدن خود انتخاب کنیم. سمعک های استارکی با طراحی های منحصر به فرد، بهترین تکنولوژی دنیا را با قیمتی مناسب برای شما به ارمغان آورده است.

 

 

خرید اینترنتی

کارشناسان محترم شما میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر

اقدام به پرداخت اینترنتی و پیش خرید سمعک نمایید.

http://localhost/starkey/templates/starkey/images/mcl5gau.png

نمای 360 درجه  RIC نمای 360 درجه  ITC نمای 360 درجه  CIC

Click to download in MP4 format (653.73kB)

Click to download in MP4 format (521.77kB)

Click to download in MP4 format (692.64kB)

نوآوری در سمعک استارکی

استاركي براي اولين بار سمعكي را به بازار عرضه كرد كه هيچگونه فيدبكي (صداي سوت) ندارد و شما به راحتي و بدون نگراني از ايجاد فيدبك سمعك خود مي توانيد عزيزانتان را در آغوش بگيريد، صحبت كنيد و غذا بخوريد.

استاركي اولين كارخانه سازنده سمعك هاي داخل گوشي در دنيا است. سمعك SoundLens اولين و تنها سمعك كاملا ديجيتالي و 100% نامرئي دنيا عملكرد بي نظيري را به كاربران ارائه مي دهد.

استاركي اولین كارخانه ایي است كه فناوری نانو را در ساخت سمعک به كار برده است، فناوری صفحه لمسي، ساخت سمعک هاي ضد آب و رفع بزرگترين چالش كاربران سمعك يعني شنوایی در حضور سر و صدا از مهمترين دستاوردهاي استاركي مي باشد.

استاركي هيچگاه در نوآوري و خلاقيت دچار وقفه نشده است. با ارائه جديدترين نسل سمعك ها يعني سمعك هاي Wireless (بی سیم) اين امكان را براي كاربران فراهم مي آورد تا صداي وسايل صوتي از جمله: تلويزيون، كامپيوتر، راديو و ... را با بالاترين كيفيت و راحت ترين روش بشنوند.

نوآوري در عمل:

کارشناسان فنی، دانشمندان، محققان و رهبران ما در مرکز تحقیقات برکلی، کالیفرنیا، همواره بدنبال خلق نوآوری در عمل مي باشند. هر روز و به طور مستمر به دنبال يافتن راه هایی برای درک بهتر علم شنوایی و تاثیر كم شنوايي بر زندگی مردم و كمك رساني بهتر و بیشتر به بهبود كيفيت زندگي افراد مي باشند.