به سایت نمایندگی رسمی سمعک استارکی آمریکا درایران خوش آمدید


 • زیبایی

  سمعكي را تصور كنيد كه با آن به راحتي بشنويد اما قابل ديد نباشد.استارکی سمعک های نامرئی و ظریفی را به بازار عرضه کرده است که بعلت محل قرارگیری در عمق کانال گوش از دید همگان پنهان خواهد ماند.
  بیشتر...

 • قیمت

  قيمت سمعك ها بين چند صد هزار تومان تا چند ميليون تومان است. قيمت سمعك بر اساس تكنولوژي، امكانات، پيشرفته بودن و كيفيت آن متفاوت است. هرچه سمعك كوچكتر و داراي تكنولوژي پيشرفته تري باشد قيمت آن بالاتر است.
  بیشتر...

 • طراحی

  ما علم و هنر شنوايي را بهتر از هر کس دیگری می شناسيم. این تخصص همراه با رویکردهاي ما در ساخت سمعك هاي مناسب شما، منجر به كسب بالاترين ميزان رضایت بیمار و موفقیت در صنعت ساخت سمعك شده است.
  بیشتر...

 • نوآوری

  استاركي به عنوان رهبر جهان در نوآوری شنوایی، به میلیون ها نفر از بیماران کمک کرده تا با كمك سمعک هاي بي نظيرش صداها را طوري بشنوند كه هرگز با هيچ سمعك ديگري مانند آنرا تجربه نكرده اند.
  بیشتر...

 

 

 

آیا برای بهتر شنیدن آماده اید؟

شنوایی اولین حسی است که در انسان به وجود می آید و آخرین حسی است که از بین می رود.پس بیاید بهترین ها را برای کمک به مهمترین حس بدن خود انتخاب کنیم. سمعک های استارکی با طراحی های منحصر به فرد، بهترین تکنولوژی دنیا را با قیمتی مناسب برای شما به ارمغان آورده است.

 

 

خرید اینترنتی

کارشناسان محترم شما میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر

اقدام به پرداخت اینترنتی و پیش خرید سمعک نمایید.

http://localhost/starkey/templates/starkey/images/mcl5gau.png

نمای 360 درجه  RIC نمای 360 درجه  ITC نمای 360 درجه  CIC

Click to download in MP4 format (653.73kB)

Click to download in MP4 format (521.77kB)

Click to download in MP4 format (692.64kB)

Swap Fit

 

سیستم Swap Fit امکان انتقال اطلاعات محصولات قدیمی تر استارکی به محصولات جدید را دارد. هدفSwap Fit در حقیقت برنامه ریزی و انجام تنظیم برای یک سمعک جدید همانند سمعک قبلی بیمار می باشد تا میزان پذیرش سمعک جدید برای بیمار بالاتر رود. این امر توسط انتخاب یک برنامه یک جلسه از تنظیم بنا بر صلاحدید ادیولوژیست در نرم افزار Inspire و انتقال این داده ها و اطلاعات تنظیم قبلی به سمعک جدید متصل شده به نرم افزار است.

 

برای تمام سمعک های سری S و جدیدتر از آن وجود دارد. چنانچه یک تکنولوژی یا ماتریکس پردازشی در سمعک جدید نسبت به سمعک قدیمی وجود نداشته باشد ، نرم افزار به صورت هوشمند تنظیمات Default را برای سمعک جدید به کار خواهد برد.

 

 

در Swap Fit اطلاعات زیر منتقل خواهد شد:
•    Feature Setting
•     Memory Environments و تنظیمات آن
•    Telephone Options
•    کنترلهای در دسترس بیمار و Accessory های قابل استفاده
•    نام بیمار, تاریخ تولد و ادیوگرام بیمار
•    فرمول فیتینگ و سطوح تنظیم شده بر اساس تجربه استفاده

 


نمای Swap fit در نرم افزار Inspire