به سایت نمایندگی رسمی سمعک استارکی آمریکا درایران خوش آمدید


 • زیبایی

  سمعكي را تصور كنيد كه با آن به راحتي بشنويد اما قابل ديد نباشد.استارکی سمعک های نامرئی و ظریفی را به بازار عرضه کرده است که بعلت محل قرارگیری در عمق کانال گوش از دید همگان پنهان خواهد ماند.
  بیشتر...

 • قیمت

  قيمت سمعك ها بين چند صد هزار تومان تا چند ميليون تومان است. قيمت سمعك بر اساس تكنولوژي، امكانات، پيشرفته بودن و كيفيت آن متفاوت است. هرچه سمعك كوچكتر و داراي تكنولوژي پيشرفته تري باشد قيمت آن بالاتر است.
  بیشتر...

 • طراحی

  ما علم و هنر شنوايي را بهتر از هر کس دیگری می شناسيم. این تخصص همراه با رویکردهاي ما در ساخت سمعك هاي مناسب شما، منجر به كسب بالاترين ميزان رضایت بیمار و موفقیت در صنعت ساخت سمعك شده است.
  بیشتر...

 • نوآوری

  استاركي به عنوان رهبر جهان در نوآوری شنوایی، به میلیون ها نفر از بیماران کمک کرده تا با كمك سمعک هاي بي نظيرش صداها را طوري بشنوند كه هرگز با هيچ سمعك ديگري مانند آنرا تجربه نكرده اند.
  بیشتر...

 

 

 

آیا برای بهتر شنیدن آماده اید؟

شنوایی اولین حسی است که در انسان به وجود می آید و آخرین حسی است که از بین می رود.پس بیاید بهترین ها را برای کمک به مهمترین حس بدن خود انتخاب کنیم. سمعک های استارکی با طراحی های منحصر به فرد، بهترین تکنولوژی دنیا را با قیمتی مناسب برای شما به ارمغان آورده است.

 

 

خرید اینترنتی

کارشناسان محترم شما میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر

اقدام به پرداخت اینترنتی و پیش خرید سمعک نمایید.

http://localhost/starkey/templates/starkey/images/mcl5gau.png

نمای 360 درجه  RIC نمای 360 درجه  ITC نمای 360 درجه  CIC

Click to download in MP4 format (653.73kB)

Click to download in MP4 format (521.77kB)

Click to download in MP4 format (692.64kB)

Self Check


تکنولوژي Self Check در محصولات اصلي و پرفروش مثلWi Series ،X Series ،Series iQ 11  وجود دارد. اين تکنولوژي در حقيقت يک ابزار مناسب و سريع تشخيصي براي بررسي يکپارچگي عملکرد ميکروفن, مدار ها و رسيور سمعک بدون هيچگونه ابزار خارجي است. تعيين يک Base line عملکرد سمعک از طريق نرم افزار Inspire اولين قدم در Self Check است. براي حصول اطمينان از عملکرد صحيح سمعک ...
    

 تعيين Base Line:
تعيين يک Base line عملکرد سمعک از طريق نرم افزار Inspire اولين قدم در Self Check است. براي حصول اطمينان از عملکرد صحيح سمعک Baseline را مي بايست در جلسه اول  تنظیم سمعک جديد و يا حتي سمعک تعمير شده و بازگشته از لابراتوار انجام داد. در پروسه تعيين Baseline صدای توليد شده  توسط ميکروفن سمعک ثبت مي شود و مورد ارزيابي قرار مي گيرد تا يک سطح مرجع براي ساير ارزيابي ها ايجاد گردد و ساير داده ها با آن مقايسه شود. Self Check را مي توان در نرم افزار از طريق Auto Path و يا در صفحات Quick Fit ياData Log  انجام داد.

مرحله تشخيص و عيب يابي:
در Self Check Diagnostic عملکرد فعلي ميکروفن, مدارها, و رسيور سمعک با Baseline مقايسه مي شود و چنانچه تولرانس و تفاوتي در اين دو ميزان وجود داشته باشد مشخص شده و گزارش مي شود.  2 پروتکل در اين زمينه وجود دارد: Professional-Initiated Diagnostic که گزارش قابل نمايشي را از عملکرد سمعک در Inspire ارائه مي دهد. User-Initiated Diagnostic گزارش صوتي از عملکرد سمعک را در حالي که سمعک روي گوش بيمار قرار گرفته است به وي ارائه مي کند.
ارزيابي Self Check Diagnostic را مي توان از طريق T2 on Demand با کليک روي آيکن تلفن   که در صفحه Fine Tuning يا Memories قابل دسترسي است انجام داد. بعد از فعال سازي T2 on Demand با وارد کردن کد Self Check Diagnostic کد 05# مي توان اين پروسه را انجام داد.

 

 


   
تعريف نشانگرها:
اگر سمعک براي نشانگرهاي Tonal برنامه ریزی شده است تعاريف زير مطرح است:
ترتيب تن: Low - High  سمعک بر اساس Baseline کار ميکند(Pass)
ترتيب تن: High - Low   بيمار بايد يک وقت ملاقات با اديولوژيست بگيرد تا سمعکش بررسي گردد(Fail).
اگر سمعک براي نشانگرهاي Voice برنامه ریزی شده باشد تعاريف زير مطرح است:
Good  سمعک بر اساس Baseline کار ميکند (Pass)
Make Appointment   بيمار بايد يک وقت ملاقات با اديولوژيست بگيرد تا سمعکش بررسي گردد(Fail).


نمای Self Check در نرم افزار Inspire