به سایت نمایندگی رسمی سمعک استارکی آمریکا درایران خوش آمدید


 • زیبایی

  سمعكي را تصور كنيد كه با آن به راحتي بشنويد اما قابل ديد نباشد.استارکی سمعک های نامرئی و ظریفی را به بازار عرضه کرده است که بعلت محل قرارگیری در عمق کانال گوش از دید همگان پنهان خواهد ماند.
  بیشتر...

 • قیمت

  قيمت سمعك ها بين چند صد هزار تومان تا چند ميليون تومان است. قيمت سمعك بر اساس تكنولوژي، امكانات، پيشرفته بودن و كيفيت آن متفاوت است. هرچه سمعك كوچكتر و داراي تكنولوژي پيشرفته تري باشد قيمت آن بالاتر است.
  بیشتر...

 • طراحی

  ما علم و هنر شنوايي را بهتر از هر کس دیگری می شناسيم. این تخصص همراه با رویکردهاي ما در ساخت سمعك هاي مناسب شما، منجر به كسب بالاترين ميزان رضایت بیمار و موفقیت در صنعت ساخت سمعك شده است.
  بیشتر...

 • نوآوری

  استاركي به عنوان رهبر جهان در نوآوری شنوایی، به میلیون ها نفر از بیماران کمک کرده تا با كمك سمعک هاي بي نظيرش صداها را طوري بشنوند كه هرگز با هيچ سمعك ديگري مانند آنرا تجربه نكرده اند.
  بیشتر...

 

 

 

آیا برای بهتر شنیدن آماده اید؟

شنوایی اولین حسی است که در انسان به وجود می آید و آخرین حسی است که از بین می رود.پس بیاید بهترین ها را برای کمک به مهمترین حس بدن خود انتخاب کنیم. سمعک های استارکی با طراحی های منحصر به فرد، بهترین تکنولوژی دنیا را با قیمتی مناسب برای شما به ارمغان آورده است.

 

 

خرید اینترنتی

کارشناسان محترم شما میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر

اقدام به پرداخت اینترنتی و پیش خرید سمعک نمایید.

http://localhost/starkey/templates/starkey/images/mcl5gau.png

نمای 360 درجه  RIC نمای 360 درجه  ITC نمای 360 درجه  CIC

Click to download in MP4 format (653.73kB)

Click to download in MP4 format (521.77kB)

Click to download in MP4 format (692.64kB)

Pure Wave Feedback Eliminator


فیدبک اساسی ترین مشکل کاربران سمعک است. در برخی موارد آزاردهندگی فیدبک برای بیمار در حدی است که دیگر هیچ سودی از تقویت ارائه شده توسط سمعک نخواهد برد و در نتیجه از سمعک استفاده نخواهد کرد. نتیجه این مطلب آن است که حذف فیدبک می بایست یکی از اولویت های طراحان سمعک باشد. الگوریتم های حذف فیدبک به طور مستقیم یا غیر مستقیم موجب بهبود عملکرد و راحتی کاربر, کیفیت برتر صدا, سوت کمتر و بیشتر شنیده شدن اصوات ضعیف می گردد.
    
PureWave Feedback Eliminator

مدارات حذف فیدبک تطبیقی برای همگام ساختن عملکرد سمعک با تغییرات ناگهانی ایجاد شده در مسیر آکوستیکی فیدبک, یک کلید حل مساله محسوب می گردد.
سیستم حذف فیدبک کمپانی استارکی Active Feedback Intercept در ارزیابی و مقایسه با سایر مدارات و سیستم های حذف فیدبک نشان داد که از قابلیتهای برتری نظیر: Added Stable Gain بیشتر, Entrainment Artifact کمتر, نتایج بهتر در آزمون Path Changes را دارا می باشد که امکان استفاده از این تکنولوژی برای طراحی سمعک هایی کوچکتر و امکان تجویز سمعک های Open Fitting برای بیمارانی که قبلا این امکان برای آنها فراهم نبود را میسر می سازد.

 

نمایی از  Purewave Feedback Eliminator در نرم افزار Inspire