به سایت نمایندگی رسمی سمعک استارکی آمریکا درایران خوش آمدید


 • زیبایی

  سمعكي را تصور كنيد كه با آن به راحتي بشنويد اما قابل ديد نباشد.استارکی سمعک های نامرئی و ظریفی را به بازار عرضه کرده است که بعلت محل قرارگیری در عمق کانال گوش از دید همگان پنهان خواهد ماند.
  بیشتر...

 • قیمت

  قيمت سمعك ها بين چند صد هزار تومان تا چند ميليون تومان است. قيمت سمعك بر اساس تكنولوژي، امكانات، پيشرفته بودن و كيفيت آن متفاوت است. هرچه سمعك كوچكتر و داراي تكنولوژي پيشرفته تري باشد قيمت آن بالاتر است.
  بیشتر...

 • طراحی

  ما علم و هنر شنوايي را بهتر از هر کس دیگری می شناسيم. این تخصص همراه با رویکردهاي ما در ساخت سمعك هاي مناسب شما، منجر به كسب بالاترين ميزان رضایت بیمار و موفقیت در صنعت ساخت سمعك شده است.
  بیشتر...

 • نوآوری

  استاركي به عنوان رهبر جهان در نوآوری شنوایی، به میلیون ها نفر از بیماران کمک کرده تا با كمك سمعک هاي بي نظيرش صداها را طوري بشنوند كه هرگز با هيچ سمعك ديگري مانند آنرا تجربه نكرده اند.
  بیشتر...

 

 

 

آیا برای بهتر شنیدن آماده اید؟

شنوایی اولین حسی است که در انسان به وجود می آید و آخرین حسی است که از بین می رود.پس بیاید بهترین ها را برای کمک به مهمترین حس بدن خود انتخاب کنیم. سمعک های استارکی با طراحی های منحصر به فرد، بهترین تکنولوژی دنیا را با قیمتی مناسب برای شما به ارمغان آورده است.

 

 

خرید اینترنتی

کارشناسان محترم شما میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر

اقدام به پرداخت اینترنتی و پیش خرید سمعک نمایید.

http://localhost/starkey/templates/starkey/images/mcl5gau.png

نمای 360 درجه  RIC نمای 360 درجه  ITC نمای 360 درجه  CIC

Click to download in MP4 format (653.73kB)

Click to download in MP4 format (521.77kB)

Click to download in MP4 format (692.64kB)

ویژگیهای تایید شده توسط کاربران

در سال های اخیر ما به خواسته کاربران مبني بر کیفیت بهتر صدا در تمام محیط هاي شنيداري، کنترل و تنظیم ساده سمعك، سرعت پردازش عالي اصوات و طراحي بي نظير پاسخ داده ايم. در این روند، ما استانداردهای نویني برای صنعت سمعك تعريف كرده ايم.

كار بر اساس شواهد

ما با تكيه بر شواهد کاربران همواره فناوري هايي را عرضه كرده ايم كه براي کاربران و شنوايي شناسان كارايي داشته باشند و هرگز فناوری هاي نوین بدون كاربرد را در طراحي سمعك هايمان منظور نكرديم و اگر يك روش يا فناوری براي شنوايي شما كاربردي نداشته باشد ما آنرا اعمال نخواهيم كرد.

 ما به طور اساسي و كامل فناوری هاي داخلي سمعك را ارزیابی و با ساير سمعك ها مقايسه مي نماییم. اگر از ما درخواستی داشته باشید آنرا در نظر گرفته و اعمال مي كنيم.