به سایت نمایندگی رسمی سمعک استارکی آمریکا درایران خوش آمدید


 • زیبایی

  سمعكي را تصور كنيد كه با آن به راحتي بشنويد اما قابل ديد نباشد.استارکی سمعک های نامرئی و ظریفی را به بازار عرضه کرده است که بعلت محل قرارگیری در عمق کانال گوش از دید همگان پنهان خواهد ماند.
  بیشتر...

 • قیمت

  قيمت سمعك ها بين چند صد هزار تومان تا چند ميليون تومان است. قيمت سمعك بر اساس تكنولوژي، امكانات، پيشرفته بودن و كيفيت آن متفاوت است. هرچه سمعك كوچكتر و داراي تكنولوژي پيشرفته تري باشد قيمت آن بالاتر است.
  بیشتر...

 • طراحی

  ما علم و هنر شنوايي را بهتر از هر کس دیگری می شناسيم. این تخصص همراه با رویکردهاي ما در ساخت سمعك هاي مناسب شما، منجر به كسب بالاترين ميزان رضایت بیمار و موفقیت در صنعت ساخت سمعك شده است.
  بیشتر...

 • نوآوری

  استاركي به عنوان رهبر جهان در نوآوری شنوایی، به میلیون ها نفر از بیماران کمک کرده تا با كمك سمعک هاي بي نظيرش صداها را طوري بشنوند كه هرگز با هيچ سمعك ديگري مانند آنرا تجربه نكرده اند.
  بیشتر...

 

 

 

آیا برای بهتر شنیدن آماده اید؟

شنوایی اولین حسی است که در انسان به وجود می آید و آخرین حسی است که از بین می رود.پس بیاید بهترین ها را برای کمک به مهمترین حس بدن خود انتخاب کنیم. سمعک های استارکی با طراحی های منحصر به فرد، بهترین تکنولوژی دنیا را با قیمتی مناسب برای شما به ارمغان آورده است.

 

 

خرید اینترنتی

کارشناسان محترم شما میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر

اقدام به پرداخت اینترنتی و پیش خرید سمعک نمایید.

http://localhost/starkey/templates/starkey/images/mcl5gau.png

نمای 360 درجه  RIC نمای 360 درجه  ITC نمای 360 درجه  CIC

Click to download in MP4 format (653.73kB)

Click to download in MP4 format (521.77kB)

Click to download in MP4 format (692.64kB)

Sound Point

 

همیشه کیفیت و بلندی صدا دو عامل مهم در رضایت بیمار از سمعک محسوب می شوند و بیشتر اهداف در پروسه فیتینگ سمعک، در پی حاصل شدن این دو مورد پیش می روند. حال در ابتکاری نوین سمعک استارکی این امکان را فراهم ساخته است که بیمار خود در پروسه تنظیم سمعک مشارکت کند و کیفیت و بلندی مطلوب خود را از طریق سیستم SOUNDPOINT بدست آورد. در این سیستم صفحه کامپیوتر در برابر بیمار گذاشته می شود و بیمار از بین چندین الگوی مختلف از صداها از قبیل صدای موسیقی، گفتار و غیره یکی راانتخاب می نماید. حال بیمار Mouse را در صفحه کامپیوتر می چرخاند (یا انگشتانش را بر روی Tablet حرکت می دهد)، که در هر قسمت از این صفحه، بلندی و تیزی صدا تغییر می کند و هرکجا که بلندی و تیزی صدا برای بیمار مطلوب بود بر روی آن کلیک می کند که این نقاط کلیک به صورت سنجاقک های رنگی نشان داده می شود و به طور معمول 3 نقطه برای تنظیم سمعک کافی است و در نهایت به صورت اتومات این تغییرات در سمعک بیمار تاثیر داده می شود و تنظیمات سمعک متناسب با درخواست بیمار از بلندی و تیزی صدا تغییر داده می شود. 

نمایی از SoundPoint در نرم افزار Inspire