به سایت نمایندگی رسمی سمعک استارکی آمریکا درایران خوش آمدید


 • زیبایی

  سمعكي را تصور كنيد كه با آن به راحتي بشنويد اما قابل ديد نباشد.استارکی سمعک های نامرئی و ظریفی را به بازار عرضه کرده است که بعلت محل قرارگیری در عمق کانال گوش از دید همگان پنهان خواهد ماند.
  بیشتر...

 • قیمت

  قيمت سمعك ها بين چند صد هزار تومان تا چند ميليون تومان است. قيمت سمعك بر اساس تكنولوژي، امكانات، پيشرفته بودن و كيفيت آن متفاوت است. هرچه سمعك كوچكتر و داراي تكنولوژي پيشرفته تري باشد قيمت آن بالاتر است.
  بیشتر...

 • طراحی

  ما علم و هنر شنوايي را بهتر از هر کس دیگری می شناسيم. این تخصص همراه با رویکردهاي ما در ساخت سمعك هاي مناسب شما، منجر به كسب بالاترين ميزان رضایت بیمار و موفقیت در صنعت ساخت سمعك شده است.
  بیشتر...

 • نوآوری

  استاركي به عنوان رهبر جهان در نوآوری شنوایی، به میلیون ها نفر از بیماران کمک کرده تا با كمك سمعک هاي بي نظيرش صداها را طوري بشنوند كه هرگز با هيچ سمعك ديگري مانند آنرا تجربه نكرده اند.
  بیشتر...

 

 

 

آیا برای بهتر شنیدن آماده اید؟

شنوایی اولین حسی است که در انسان به وجود می آید و آخرین حسی است که از بین می رود.پس بیاید بهترین ها را برای کمک به مهمترین حس بدن خود انتخاب کنیم. سمعک های استارکی با طراحی های منحصر به فرد، بهترین تکنولوژی دنیا را با قیمتی مناسب برای شما به ارمغان آورده است.

 

 

خرید اینترنتی

کارشناسان محترم شما میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر

اقدام به پرداخت اینترنتی و پیش خرید سمعک نمایید.

http://localhost/starkey/templates/starkey/images/mcl5gau.png

نمای 360 درجه  RIC نمای 360 درجه  ITC نمای 360 درجه  CIC

Click to download in MP4 format (653.73kB)

Click to download in MP4 format (521.77kB)

Click to download in MP4 format (692.64kB)

Self Learning


فرمولهای پیشنهادی تجویزی برای سمعک, یک نقطه مناسب برای شروع تنظیم و فیتینگ است اما در اکثر بیماران نیاز به fine tuning برای جلب رضایت بیشتر بیمار نیاز است. بعد از آنکه فیتینگ اولیه بر روی سمعک انجام شد و بیمار سمعک را روی گوش خود قرار داد سیستم Self-Learning مرتبا موقعیت ولوم کنترل و تغییرات آن توسط بیمار را ارزیابی و ضبط می کند و اگر تغییرات انجام شده توسط بیمار به طور ثابت و با یک الگوی منظم باشد سمعک به طور تدریجی یاد می گیرد که خود ولوم سمعک را تنظیم کند.

 در حقیقت Self-Learning یک الگوریتم برای تنظیم ولوم و قرار دادن آن در بهترین حالت عملکردی و ترجیح بیمار است. استفاده از Self Learning نیاز به هیچ آموزش خاص و یا ارائه یک دستورالعمل کار به بیمار ندارد. این الگوریتم به صورت اتوماتیک عمل می کند و تغییرات انجام شده توسط بیمار بر روی ولوم کنترل سمعک ها دائما ثبت می شود. چنانچه تغییرات انجام شده هیچ الگوی منظم و مشخصی نداشته باشد و به صورت اتفاقی بالا و پائین برده شده باشد, تاثیری بر روی Self Learning نخواهد داشت.  هدف این سیستم آن است که استفاده از سمعک را برای بیمار راحت تر سازد و در عین حال بیشترین و مطلوب ترین کیفیت صدا را به بیمار ارائه دهد. به مرور زمان که سمعک اولویت بیمار را در شرایط شنیداری مختلف یاد بگیرد, دیگر بیمار نیازی به انجام تغییر روی ولوم کنترل سمعک ندارد و به علاوه صداهای محیطی را در موقعییت های شنیداری مختلف بهتر دریافت خواهد کرد و در نتیجه پذیرش سمعک توسط بیمار بیشتر خواهد شد.Self-Learning  برای هر حافظه فعال سمعک وجود دارد و به طور مجزا عمل می کند.

این سیستم از طریق پنجرهQuick Fit  نرم افزار Inspire قابل دسترسی است. اگرکه learning در آخرین جلسه اتصال سمعک به نرم افزار فعال شده باشد و اطلاعاتی در زمان استفاده بیمار به دست آمده باشد یک آیکن توجه سبز رنگ در پایین صفحه نمایش داده می شود تا شما را از وضعیت و جزییات learning ثبت شده مطلع سازد.

نمای Self Learning در نرم افزار Inspire