به سایت نمایندگی رسمی سمعک استارکی آمریکا درایران خوش آمدید


 • زیبایی

  سمعكي را تصور كنيد كه با آن به راحتي بشنويد اما قابل ديد نباشد.استارکی سمعک های نامرئی و ظریفی را به بازار عرضه کرده است که بعلت محل قرارگیری در عمق کانال گوش از دید همگان پنهان خواهد ماند.
  بیشتر...

 • قیمت

  قيمت سمعك ها بين چند صد هزار تومان تا چند ميليون تومان است. قيمت سمعك بر اساس تكنولوژي، امكانات، پيشرفته بودن و كيفيت آن متفاوت است. هرچه سمعك كوچكتر و داراي تكنولوژي پيشرفته تري باشد قيمت آن بالاتر است.
  بیشتر...

 • طراحی

  ما علم و هنر شنوايي را بهتر از هر کس دیگری می شناسيم. این تخصص همراه با رویکردهاي ما در ساخت سمعك هاي مناسب شما، منجر به كسب بالاترين ميزان رضایت بیمار و موفقیت در صنعت ساخت سمعك شده است.
  بیشتر...

 • نوآوری

  استاركي به عنوان رهبر جهان در نوآوری شنوایی، به میلیون ها نفر از بیماران کمک کرده تا با كمك سمعک هاي بي نظيرش صداها را طوري بشنوند كه هرگز با هيچ سمعك ديگري مانند آنرا تجربه نكرده اند.
  بیشتر...

 

 

 

آیا برای بهتر شنیدن آماده اید؟

شنوایی اولین حسی است که در انسان به وجود می آید و آخرین حسی است که از بین می رود.پس بیاید بهترین ها را برای کمک به مهمترین حس بدن خود انتخاب کنیم. سمعک های استارکی با طراحی های منحصر به فرد، بهترین تکنولوژی دنیا را با قیمتی مناسب برای شما به ارمغان آورده است.

 

 

خرید اینترنتی

کارشناسان محترم شما میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر

اقدام به پرداخت اینترنتی و پیش خرید سمعک نمایید.

http://localhost/starkey/templates/starkey/images/mcl5gau.png

نمای 360 درجه  RIC نمای 360 درجه  ITC نمای 360 درجه  CIC

Click to download in MP4 format (653.73kB)

Click to download in MP4 format (521.77kB)

Click to download in MP4 format (692.64kB)

Sweep technology

نتیجه 3 سال تحقیق و بررسی در زمینه ارائه یک تکنولوژی مدرن وکاربردی در زمینه صفحات لمسی منجر به ابداع و اختراع تکنولوژی Sweep در کمپانی استارکی گردید که با استقبال و پذیرش خوبی هم از جانب کاربران سمعک و هم جامعه ادیولوژی مواجه شد. دکمه ها, سویچ ها و پیچ های کنترل کننده سمعک تنها در یک کنترل کننده واحد با سطح تماس 0.32 اینچ جمع شده است که 10 برابر سطح تماس بیشتری را نسبت به سمعک های مرسوم به بیمار ارائه می نماید.

 اگر بیمار شما قادر باشد که پشت گوش خود را از طریق لمس پیدا کند قادر خواهد بود که کنترل سمعک خود را از طریق یک تماس و لمس ممتد و یا لمس لحظه ای روی صفحه لمسی سمعک به راحتی در دست بگیرد. در شکل زیرسمعک های مدل BTE استارکی نشان داده شده است . محل دقیق تکنولوژی Sweep با رنگ متمایز در هر سمعک مشخص شده است.بخاطر محبوبیت سیستمهای لمسی شرکت Apple،کمپانی استارکی تصمیم گرفت که این تکنولوژی را در سمعک های پشت گوشی خود بکار برد که امکان کنترل ولوم صدا و تغییر حافظه را به طور کامل و در عین حال ساده برای بیمار فراهم می آورد. به یاد داشته باشید که این سطح یک قسمت از سمعک است و برای فعال سازی آن نیاز به اضافه کردن بخش دیگری وجود ندارد. برای تغییر ولوم صدا کافیست تا انگشت خود را روی صفحه به سمت بالا (افزایش صدا) یا پایین (کاهش صدا) بکشید. برای تغییر برنامه با زدن ضربه کوچک روی صفحه لمسی تغیییر برنامه ایجاد خواهد شد.

 

با وجود این تکنولوژی معضل اکسیده شدن و خرابی سوییچ ها و دکمه ها و پیچ ها از بین می رود و از سوی دیگر با از بین رفتن درز و شکاف بین ولوم کنترل و تغییر برنامه ها درسمعک های مرسوم, امکان افزایش مقاومت در برابر ورود رطوبت و گرد و غبار به سمعک فراهم می شود. تکنولوژی Sweep به منظور کنترل و پایش محیط اطراف سمعک طراحی گردیده است. از آنجا که این تکنولوژی تنها برای پاسخ دهی به لمس انسان طراحی شده است به قدر کافی به صورت هوشمندانه بین انگشت انسان, گوش انسان, نشستن غبار و لاک ناخن تمایز قائل می شود.