به سایت نمایندگی رسمی سمعک استارکی آمریکا درایران خوش آمدید


 • زیبایی

  سمعكي را تصور كنيد كه با آن به راحتي بشنويد اما قابل ديد نباشد.استارکی سمعک های نامرئی و ظریفی را به بازار عرضه کرده است که بعلت محل قرارگیری در عمق کانال گوش از دید همگان پنهان خواهد ماند.
  بیشتر...

 • قیمت

  قيمت سمعك ها بين چند صد هزار تومان تا چند ميليون تومان است. قيمت سمعك بر اساس تكنولوژي، امكانات، پيشرفته بودن و كيفيت آن متفاوت است. هرچه سمعك كوچكتر و داراي تكنولوژي پيشرفته تري باشد قيمت آن بالاتر است.
  بیشتر...

 • طراحی

  ما علم و هنر شنوايي را بهتر از هر کس دیگری می شناسيم. این تخصص همراه با رویکردهاي ما در ساخت سمعك هاي مناسب شما، منجر به كسب بالاترين ميزان رضایت بیمار و موفقیت در صنعت ساخت سمعك شده است.
  بیشتر...

 • نوآوری

  استاركي به عنوان رهبر جهان در نوآوری شنوایی، به میلیون ها نفر از بیماران کمک کرده تا با كمك سمعک هاي بي نظيرش صداها را طوري بشنوند كه هرگز با هيچ سمعك ديگري مانند آنرا تجربه نكرده اند.
  بیشتر...

 

 

 

آیا برای بهتر شنیدن آماده اید؟

شنوایی اولین حسی است که در انسان به وجود می آید و آخرین حسی است که از بین می رود.پس بیاید بهترین ها را برای کمک به مهمترین حس بدن خود انتخاب کنیم. سمعک های استارکی با طراحی های منحصر به فرد، بهترین تکنولوژی دنیا را با قیمتی مناسب برای شما به ارمغان آورده است.

 

 

خرید اینترنتی

کارشناسان محترم شما میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر

اقدام به پرداخت اینترنتی و پیش خرید سمعک نمایید.

http://localhost/starkey/templates/starkey/images/mcl5gau.png

نمای 360 درجه  RIC نمای 360 درجه  ITC نمای 360 درجه  CIC

Click to download in MP4 format (653.73kB)

Click to download in MP4 format (521.77kB)

Click to download in MP4 format (692.64kB)

hydrashield

از اساسي ترين مشكلات استفاده از سمعك مواجهه غير منتظره با آب و رطوبت، جرم و ساير اجسام خارجي است. حتي يك مواجهه كوتاه با اين محيط ها موجب تغيير عملكرد و يا حتي ايجاد تداخل در عملكرد سمعك ها شود. اين شرايط براي بيماراني كه سبك زندگي آن ها فعالانه تر و پر تحرك تر است، بيشتر مي باشد. در نتيجه، تقريباً در همه برندهاي سمعك،‌ نوعي از طراحي هاي مقاوم در برابر آب و يا رطوبت براي كاهش به عملكرد سمعك وجود دارد.

لابراتوار تحقيقاتي استارکی يك نوع تكنولوژي جديد براي محافظت از سمعك ها در برابر آب و رطوبت به نام HydraShield را ارائه نموده است كه علاوه بر مقاومت و محافظت بيشتر در برابر آب، ‌مقاومت و محافظت بيشتر در برابر جرم، ‌چربي و روغن و ساير مايعات را نيز فراهم مي آورد.

 نمونه برداري از طبيعت و گل نیلوفر آبی:
HydraShield ‌بر پايه اصول نانو تكنولوژي بنا شده است كه تقابل بين پوست با رطوبت، عرق، جرم گوش، چربي و ساير مايعات را بهبود مي بخشد. اين تكنولوژي غير قابل ديد است و داراي تكنيك Biocompatible مي باشد. فكر اوليه و ابتدايي ايدهHydra Shield  از طبيعت منشا گرفته است.

Super hydrophobic و Hydrophobic:
با استفاده از يك بافت سازنده با سايز Nano در سطح سمعك، ايجاد حالت HydraShield، عكس العمل سطح سمعك به آب به حالت Super HydraShield نزديك تر شده است. قطرات آب و رطوبت به شكل يك كره كامل در آمده و بدون هيچ شكستگي از روي سطح خواهد لغزيد.

 

 

Oleophobic:
در تكنولوژي HydraShield علاوه بر بهبود كيفيت سطح به حالت Super Hydraphobic، همچنين يك سطح خاص Oleophobic ابداع و طراحي شده است كه به طور موثر، مقاومت آن در برابر رطوبت به چربي،‌ جرم و ذرات روغني را افزايش مي دهد. با وجود اين تكنولوژي نياز به تعمير Receiver Wax Guard و Microphone Cover و تعميرات سمعك كمتر خواهد شد.

بهبود طراحی مکانيکال:
دپارتمان تکنولوژی و تحقیقات سمعک استارکی برای محافظت از باتری و اجزاء الکترونیکی سمعک در برابر ورود اجرام خارجی تکنیک های طراحی فراوانی را به کار گرفته است. بهترین و مشخص ترین راه برای رسیدن به این هدف، Seal بودن و یکپارچگی کامل سمعک است. هرچند، برآورده کردن کامل این هدف برای بخشی مثل میکروفن که می بایست صداهای محیط را جمع آوری کند میسر نیست و یا برای رسیور که می بایست صدا را منتقل کند یا قسمت باطری که می بایست در معرض هوا باشد تا انرژی کافی را میسر سازد. کلید معما در این است که می بایست روشی را اتخاذ کرد که در آن اجسام خارجی دور نگه داشته شوند اما به هوا اجازه ورود داده شود. رایج ترین راه برای کنترل و مدیریت ورودی شامل سدهای مکانیکال، درزگیر و Water Repellent Mesh است.