مؤسسه خيريه استارکی

توسعه جهانی نیازمند حضور جهانی است:

استاركي يك كمپاني آمريکایی- بين المللي و توليد كننده سمعك است. اين كمپاني داراي 22 عامل فروش و بيش از 100 نمايندگي در سرتاسر دنيا مي باشد. استاركي با داشتن بيش از 3500 كارمند در سراسر دنيا، كمپاني پيشرو و منحصر به فرد در توليد بهترين سمعك ها براي افراد نيازمند مي باشد.

گسترش استاركي:

در سال 1984 بنيانگذار استاركي آقاي  Bill Austinمؤسسه خيريه استاركي را بر اساس اين فرضيه: "به تنهايي نمی توانیم، اما با هم می توانیم دنیا را تغییر دهيم" بنا نهاد. براساس این فرض ساده بنیاد تامین مالی و توسعه جهاني استاركي با درنظر گرفتن برنامه اي تحت عنوان " So the World May Hear" نزدیک به 500،000 سمعک در بين افراد نیازمند در سرتاسر جهان توزیع كرده است.

امروزه موسسه بنیاد شنوایی استاركي با تلاش هزاران داوطلب و خير در سرتاسر جهان به كارش ادامه مي دهد. آنها با حمایت خود و از طریق انجام بیش از 100 ماموریت جهانی شنوایی، سالانه نزدیک به 400،000 سمعک در اختيار افراد كم شنوا و نيازمند کشورهایی مانند مکزیک، مالاوی، موزامبیک، ویتنام و... قرار مي دهند.

افزایش آگاهی و ارتقاء سلامت شنوایی:

علاوه بر كمك به مردم نيازمند در سراسر جهان، بنياد شنوايي استاركي در حال افزايش آگاهي اجتماعي مردم نسبت به بهداشت شنوايي، پيشگيري از آسيب شنوايي و اهميت ارزيابي شنوايي مي باشد.