سمعک های نامرئی بسیار معروف هستند اما برای همه افراد مناسب نیستند

کمپانی استارکی اولین شرکت سازنده سمعک های نامرئی می باشد. این سمعک ها را در کمپانی استارکی به نام IIC می توانید جستجو کنید. زمانی که در دهه اخیر ایده ساخت داخل گوشی سمعک ها ایجاد شد، کمپانی استارکی کوچکترین سمعک دنیا را با نام کلی سمعک نامرئی به بازار در سال 2010 عرضه نمود. این سمعک های تا عمق گوش پیش می رفتند و از این رو قابلیت دید از بیرون را نداشتند و لذا کاربران این سمعک ها نام سمعک نامرئی واقعی را بر روی آن قرار دادند.

شاید برایتان جالب باشد اما این سمعک ها در عین که بسیار کوچک  ظریف هستند اما قابلیت ها و مزایای فراوانی دارند. میکروفون این سمعک ها بصورت کاملا عمقی در کانال گوش قرار می گیرد و از این رو به شکل کاملا ممفیدی می تواند خاصیت رزونانس مجرای گوش را تا حدی بازگرداند. این قرار گیری عمقی سمعک باعث شده است تا بصورت مناسبی بتوان از تلفن همراه استفاده کرد.

اندازه بسیار کوچک، زیبایی در ساخت و ظرافت بالا در عین بهترین کارایی باعث شده است تا سمعک های نامرئی واقعی به نظر بهترین سمعک از لحاظ ظاهری و فناوری باشند.

سمعک های نامرئی بسیار معروف هستند اما برای همه افراد مناسب نیستند

همیشه به یاد داشته باشید هر نوع و میزانی از افت شنوایی با هر نوع و رده ای از سمعک قابل پوشش و درمان نیست. سمعک های نامرئی نیز از این قانون مستثنی نیستند. از آنجایی که سمعک های نامرئی در عمق داخل کانال گوش قرار دارند، لذا استفاده از این سمعک ها برای هر فرد شرایط مناسبی از کانال گوش را می خواهد. به عبارت دیگر اگر شما کم شنوایی دارید و خواستار دریافت سمعک های نامرئی هستید، باید کانال گوش شما از لحاط اندازه و حجم به ما این اجازه را بدهد تا بتوانیم به شما کمک کنیم. یک مشکل دیگر نیز بر سر راه دریافت سمعک های نامرئی وجود دارد. این سمعک ها بسیار کوچک هستند و در روی گوش امکان دید بسیار کمی دارند. گاهی مواقع دیده شده است که کاربران در حین گذاشتن و برداشتن آن با مشکل مواجه می شوند. این مورد به دلیل سایز بی نهایت کوچک این سمعک ها می باشد و از طریق آموزش حضوری این مشکل مرتفع شده است.

به کلینیک های شنوایی شناسی مطمئن سر بزنید

برای دریافت مشاوره مناسب و تخصصی لازم است تا شما به یک کلینیک ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک مراجعه نمایید. همکاران ما در سرتاسر کشور آماده ارائه مشاوره تخصصی و بسیار جامع درباره تمام روندهای لازم برای دریافت سمعک های نامرئی به شما کاربران محترم می باشند. در اولین فرصت به کلینیک شنوایی شناسی مراجعه کنید و یک ارزیابی کامل از وضعیت شنوایی تان انجام دهید، سپس درباره دریافت و شرایط سمعک های نامرئی استارکی از متخصص شنوایی خود مشاوره بخواهید.
در ضمن می توانید از طریق صفحه تماس نیز با متخصصین شنوایی شناسی در ارتباط باشید. همکاران ما آماده معرفی نزدیک ترین کلینیک ارزیابی سیستم شنوایی به شما می باشند.

 

 

گروه علمی و آموزشی صبا