سمعک های قابل شارژ

 

سمعک  قابل شارژ یک واقعیت است.

اگر شما از سمعک استفاده می کنید خوب می دانید که باتری چه میزان برای عملکرد سمعک مهم است .شما همچنین می دانید که خرید باتری ،اطمینان از همراه داشتن باتری اضافی در روز و تعویض باتری در یک جلسه یا مکالمه چقدر ناخوشایند است .

با ZPower  فناوری جدید باتری های شارژی شرکت سمعک استارکی ،دیگر نگران تعویض باتری نباشید. اطمینان داشته باشید که در تمام روز بدون وقفه از سمعک خود استفاده می کنید.

تصور کنید که فقط در طول سال تنها دو عدد باتری می خرید : 

هر فردی که تا بحال باتری سمعکش را بطور مداوم تعویض کرده می داند که این کار چه میزان سخت است . سمعک ها کوچک هستند و باتری سمعک ها از آنها کوچکتر . حتی با دید بسیار خوب ، برداشتن برچسبهای باتری و قرار دادن آنها در سمعک چالش برانگیز است .

با ZPower  کاربر سمعک  فقط  یک بار در سال مجبور به انجام این کار می باشد.فقط کافی است که چند ساعت سمعک خود را شارژ کند (البته توصیه می شود که هر شب سمعک ها شارژ شوند ) و در تمام روز بدون وقفه و بدون هیچ نگرانی از سمعک خود استفاده کنند.

دو عدد باتری قابل شارژ جای 200 عدد باتری معمو لی را پر می کند:

در حال حاضر جدید ترین سمعک شرکت استارکی بنام Muse  در اندازه رسیور داخل کانال با این باتری شارژی قابل استفاده هستند.  یک جفت باتری قابل شارژ ZPower  می تواند جای 200 باتری معمولی را پر کند و کاربر سمعک فقط سالی یک بار باتری سمعک خود را تعویض می کند.

 

برای اطلاعات بیشتر در زمینه باتری های شارژی سمعک اینجا را کلیک نمایید .

اگر آماده اید که از باتری های قابل شارژ سمعک استفاده کنید اینجا را کلیک نمایید .

 

 

 

گروه علمی و آموزشی صبا